بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

درخواست خبرنگار انگلیسی از امیری: لایی بنداز!

منبع : خبرانلاین
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ | ۱۶:۳۷

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ملی پوش لرستانی پرسپولیس با حضور در کنفرانس مطبوعاتی به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

وی در ابتدا گفت: ابراز همدردی می‌کنم با خانواده‌هایی اعضای خود را از دست داده‌اند.

امیری که به همراه سیدحسین حسینی در این نشست حاضر شده بود در ادامه گفت : این جام جهانی سخت است و با دوره‌های قبل تفاوت دارد ان‌شالله بتوانیم موفق باشیم، کار خیلی سختی داریم. جام جهانی قبلی این فرصت را داشتیم به هماهنگی‌ای که داشتیم به موفقیت برسیم اما نشد. ویژگی بارز ما اتحاد و همبستگی است و همه تیم با هم متحد هستند و تلاش بازیکنان و کادر فنی ایجاد ذهنیتی خواهد بود که با اتحاد و همدلی به موفقیت در جام جهانی برسیم.

وحید امیری در پاسخ به این سوال که نظرش در مورد صحبت اینفانتینو که گفته است شاید روزی ایران میزبان جام جهانی باشد چیست، گفت: خیلی خوشحالم که آقای اینفانتینو این حس را به ایران دارد. مردم ایران با فوتبال زندگی می‌کنند و امیدوارم روزی این اتفاق رخ دهد. چون مردم ایران با فوتبال زندگی می‌کنند و بدون شک این مورد اتفاق بزرگی برای آن‌ها خواهد بود.

خبرنگاری از امیری درباره مصدومیت چند ماهه و تاثیر آن سوال کرد که وینگر ایران در پاسخ گفت: مصدومیت خیلی سختی داشتم اما آن چیزی که به من انگیزه داد این بود یکبار دیگر پیراهن تیم ملی را بپوشمخیلی خوشحالم که امروز به عنوان سرباز می‌توانم تلاش کنم پیراهن تیم را جای بالاتری قرار دهم. شک ندارم با کمک هم‌تیمی‌های من این اتفاق رخ می‌دهد و جام جهانی خاص برای ایران رخ می‌دهد.

سپس وحید امیری در مورد تیم ملی انگلیس گفت: لیگ برتر انگلیس بهترین لیگ دنیاست و بهترین بازیکنان دنیا آنجا هستند و همین باعث می‌شود پیشرفت کنند. آن چیزی که برای ایرانی‌ها باید بگویم مثل یک جنگجو تا لحظه آخر می‌جنگند و این را روز بازی می‌بینید.

وحید امیری در پایان نسبت به سوال خبرنگار انگلیسی که گفته بود آیا می‌توانی در این جام صحنه لایی انداختن به پیکه را تکرار کنی یا خیر گفت: هر کاری که می‌کنیم در جهت موفقیت و ارتقای تیم است.

258 258


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *