بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

از افغانستان بترسید!

منبع : مشرق نیوز
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۶:۴۱

سرویس ورزش مشرق- مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا هم اکنون در تایلند در حال برگزاری است که در همان روزهای اول شاهد یک شگفتی بودیم به نام افغانستان. این تیم اگرچه در نخستین گام برابر تیم ملی کشورمان قرار گرفت و باخت، اما نمایشی قابل احترام و قوی داشت. این تیم که یک سرمربی ایرانی نیز دارد، با وجود شکست در این رقابت، نوید یک قدرت نوظهور در قاره کهن را داد.

بیشتر بخوانید:

خطر تداوم مدیریت استقلال را جدی بگیرید!

همه چیز علیه هوادار و رفاهش!

از قزوینی ها یاد بگیرید!

جشن بزرگ دلالان فوتبال ایران در راه است!

اما بایستی توجه داشت که این شگفتی سازی صرفا مربوط به فوتسال نیست و افغانستان در رشته های مختلف توانسته نمودهای جدی در رشد و توسعه را به نمایش بگذارد. هم اکنون در رشته های مختلف مانند ورزش های رزمی، فوتبال و … شاهد تحولات جدی هستیم که می تواند دلالت بر یک روند و مسیر توسعه ای داشته باشد. همین نیز یک هشدار برای ورزش کشورمان است که در آینده ای نه چندان دور، با رقیبی جدی مواجه خواهد شد که از هم اکنون می توان آن را به خوبی درک کرد.

از افغانستان بترسید!

مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا در تایلند را به عنوان یک هشدار ببینیم که بتوانیم تدبیری برای آینده کنیم. اکنون ورزش افغانستان نشان می دهد که به عنوان قدرتی نوظهور در قاره کهن در حال ظهور است که می تواند رقیبی جدی برایمان باشد. دیدار فوتسال این موضوع را نشان داد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *