بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مطمئنم به لیگ برتر صعود می کنیم

سجاد دانایی بازیکن خیبر : به امید خدا تیم به لیگ برتر صعود کند

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۰:۴۰
دانایی بازیکن خیبر : به امید خدا تیم به لیگ برتر صعود کند

سجاد دانایی می‌گوید از پیش از حضور در خیبر از صعود این تیم به لیگ برتر مطمئن بوده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

خیبر در یک بازی بسیار حیاتی و حساس در مقابل رقیب اصلی خود، چادرملو قرار گرفت و با برد از مسابقه خارج شد تا با یک بازی کمتر در صدر جدول قرار بگیرد. سجاد دانایی در مورد این دیدار به خبرنگار ما گفت:

بازی سختی بود و ما از چند روز قبل همه‌ سعی‌مان را کرده بودیم تا به مرز آمادگی برسیم و خدارا شکر همین‌گونه هم شد و در دیداری که عقب افتاده بودیم توانستیم به بازی برگردیم. با یک بازی تماشاگرپسند حریف را از پیش رو برداشتیم و با یک بازی کمتر به صدر جدول رسیدیم تا شخصیت تیم‌مان را به نمایش همگان بگذاریم.

او که از تراکتور راهی خیبر شده است، عنوان کرد:

ابتدای فصل قبل از اینکه به خیبر بیایم تمام جوانب را سنجیدم و می‌دانستم این تیم پتانسیل قهرمانی دارد و به صعودمان به لیگ برتر ایمان داشتم. همانطور که می‌بینید تا اینجای کار هم با تمام مسائلی که وجود داشته اتفاقات خوبی را رقم زده‌ایم.

این بازیکن در مورد حمایت ده هزار نفری هوادران از خیبر گفت:

هواداران از تمام شهرهای اطراف ما رو مورد لطف قرار داده و در خرم آباد حاضر شده بودند. خیلی خوشحالم که شرمنده‌ آن‌ها نشدیم. ما با تماشاگران‌مان خیلی قوی‌تر می‌شویم و بازیکنان هرتیمی با دیدن این هواداران دچار ترس و استیصال می‌شوند؛ این موضوع را خیلی از دوستانم که در تیم‌های دیگر بازی می‌کنند هم تایید کرده‌اند و به هرحال امیدوارم مردم خوب لرستان در بازی‌های بعد هم همین‌گونه از ما حمایت کنند.

دانایی در پایان عنوان کرد:

از آقای دکتر عبدی تشکر می‌کنم که همه جوره حامی ما هستند و هر امکاناتی را که لازم بوده، برای تیم فراهم کرده اند تا ما بتوانیم با تمرکز بیشتر برای جامعه‌ لرتباران تلاش کنیم و به امید خدا تیم به لیگ برتر صعود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *