بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

لیست دستیاران امیر قلعه‌نویی در تیم ملی / اختصاصی طرفداری

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ | ۲:۰۵

دستیاران امیر قلعه‌نویی در کادر فنی تیم ملی مشخص شدند.

به گزارش طرفداری، اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در فیفا دی پیش رو از امروز یکشنبه ۲۸ اسفند آغاز می شود و بازیکنان دعوت شده به اردوی آماده سازی تیم ملی باید ساعت ۱۱ در هتل المپیک حاضر شوند و خودشان را به سرمربی تیم ملی معرفی کنند.

امیر قلعه‌نویی علاوه بر ۳۲ بازیکن، چند مربی را هم به اردوی تیم ملی دعوت کرده است.

برابر با شنیده های ما، سعید الهویی سرمربی جدید گل گهر سیرجان و دستیار همیشگی امیر قلعه نویی به عنوان دستیار اول او در کادر فنی تیم ملی هم حضور دارد، رحمان رضایی لژیونر سابق فوتبال ایران به عنوان کمک مربی به کادر فنی تیم ملی دعوت شده و از میان وحید هاشمیان و رضا عنایتی هم یک نفر به کادر فنی اضافه خواهد شد. اگر وحید هاشمیان به دلیل دلخوری از رفتارهای فدراسیون فوتبال که او را در آستانه جام جهانی از تیم ملی کنار گذاشتند حاضر به همکاری با تیم ملی نشود، رضا عنایتی کمک مربی امیر قلعه نویی خواهد شد.

همچنین در این اردو که برای بازی با روسیه و کنیا برگزار می شود یک مربی بدنساز و یک مربی دروازه بانی هم به کادر فنی تیم ملی اضافه می شوند تا فدراسیون فوتبال سر فرصت مربیان خارجی را به همکاری دعوت کند.

در این اردو، علی اصغر قربانعلی پور به عنوان بدنساز و آلین دینکا به عنوان مربی دروازه بانی در خدمت تیم ملی هستند. آلین دینکا رومانیایی مربی دروازه بانی تراکتور است که از این تیم تبریزی قرض گرفته شده و قربانعلی پور هم که سابقه حضور در کادر فنی تیم های ملی را دارد، در صورتی که فدراسیون فوتبال به جای استخدام بدنساز خارجی دنبال جذب تمرین دهنده خارجی برود، در کادر فنی تیم ملی می ماند.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *