بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

جنبه باخت داشته باشید؛ همه دیدند دعوا را چه کسی شروع کرد/ هیچ تیمی جلودار این استقلال نیست/ دو هفته دیگر از پرسپولیس عبور می کنیم

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۹:۲۰

محمد نوری بازیکن اسبق استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره دیدار استقلال مقابل مس کرمان اظهار داشت: اگر تک اشتباه دروازه بان استقلال در نیمه اول نبود مس کرمان تا دو روز بعد هم نمی توانست به ما گل بزند. فقط علیرضا رضایی اشتباه کرد وگرنه بقیه بچه‌های تیم عالی بودند.

وی ادامه داد: البته رضایی هم حق دارد او ماه ها بود بازی نمی کرد و در شرایط سختی به میادین برگشت اما با این حال باز هم در چند صحنه دروازه را نجات داد و نمی‌توان به او خرده گرفت. گل دوم مس هم روی ضربه ایستگاهی بود که رضایی رفت ولی چند سانتی متر کم آورد. امیدوارم به زودی حسین حسینی برگردد و دوباره دروازه استقلال مثل قبل مطمئن تر شود.

بازیکن قدیمی استقلال اضافه کرد: دیدیم چطور استقلال در همان نیمه اول کامبک زد و کاری کرد که از عهده هر تیمی بر نمی آید. خوشبختانه استقلال خیلی زود جمع و جور شد و جواب تک گل مس کرمان را داد.

جنبه باخت داشته باشید؛ همه دیدند دعوا را چه کسی شروع کرد/ هیچ تیمی جلودار این استقلال نیست/ دو هفته دیگر از پرسپولیس عبور می کنیم

نوری درباره درخشش مهدی قائدی خاطرنشان کرد: آنهایی که می گفتند چرا مهدی قایدی را با قیمت زیاد به استقلال برگردانده اند حالا متوجه شدند که ارزش‌های این بازیکن چقدر است. قایدی به اندازه چهار بازیکن می ارزد. کسی که پاس گل می دهد، دفاع حریف را به اشتباه می اندازد، دریبل میزند، گل می سازد و خلاصه یک تنه دفاع تیم مس کرمان را از کار انداخته بود.

بازیکن اسبق استقلال افزود: تا وقتی مهدی قایدی در ترکیب استقلال حضور داشت تیم مس در زمین خودش گیر افتاده بود و نمی‌توانست کاری بکند. باید قدر این بازیکن را بدانیم. البته باید به ساپینتو هم تبریک بگوییم که تا این اندازه بازیکن خوب استقلال را احیا کرد.

نوری درباره نیمه دوم بازی استقلال گفت: استقلال تیم برنده نیمه دوم بود. چون مشخصاً به محض ورود به میدان تمام راه های رسیدن به دروازه را می دانست و به همین خاطر توانست دو گل دیگر هم به این تیم بزند. قطعاً استقلال ثابت کرد تا چه اندازه لایق قهرمانی است. من مطمئنم تا دو هفته آینده استقلال پرسپولیس را از صدر جدول پایین می کشد و دوباره خودش به صدر جدول میرود.

جنبه باخت داشته باشید؛ همه دیدند دعوا را چه کسی شروع کرد/ هیچ تیمی جلودار این استقلال نیست/ دو هفته دیگر از پرسپولیس عبور می کنیم

وی درباره اینکه استقلال نتوانست بازیکن جدیدی به خدمت بگیرد اما رقبایش در نقل و انتقالات بازیکن هایی را به جمع نفرات شان اضافه کردند خاطرنشان کرد: خدا را شکر استقلال در ابتدای فصل اینقدر بازیکن جذب کرده که حالا نیازی به جذب بازیکن ندارد. ما با همین نفراتی که در تیم مان داریم می توانیم دوباره قهرمان شویم. آنهایی که احساس ضعف می کنند بازیکن جذب می کنند.

نوری درباره اتفاقات حاشیه ای بازی بین دو نیمکت گفت: واقعا باعث تاسف است که کرمانی ها جنبه و طاقت شکست را ندارند و وقتی دیدند بازی را باخته اند خواستند از این طریق ارزش کار استقلال را پایین بیاورند اما قطعاً همه دیدند که چه کسی دعوا را شروع کرد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *