بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

خبری خوب برای استقلالی‌ها از امارات/ پنجره آبی‌ها باز می‌شود

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۰

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های علی فتح الله زاده در هفته های اخیر پرداخت بدهی به هرویه میلیچ و گابریل پین بود.

اولین پرونده مربوط به هرویه میلیچ بود، بازیکن کرواتی که بازی‌های خاطره‌انگیزی با پیراهن آبی‌ به نمایش گذاشت و چند گل حساس به ثمر رساند. میلیچ پس از جدایی از استقلال مدت‌ها برای دریافت مطالبات خود با مدیران این تیم رایزنی کرد اما وقتی موفق به دریافت حق و حقوق خود نشد به فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) شکایت کرد.

فیفا مهلت ۴۵ روزه‌ای به استقلال داد تا پول این بازیکن را پرداخت کند. کانال رسمی باشگاه استقلال در تلگرام ۲۹ شهریورماه سال ۱۴۰۱ اعلام کرد پول این بازیکن پرداخت شده و هیچ خطری این باشگاه را تهدید نمی‌کند اما چند ماه بعد مشخص شد میلیچ پولی دریافت نکرده و مدافع کروات به دلیل واریز نشدن پول به حسابش، به باشگاه استقلال اخطار داده که پولی دریافت نکرده و مدرک آن‌ها برای پرداخت بدهی واقعی نیست!

امروز طلب این بازیکن در ترکیه به صورت نقدی به میلیچ پرداخت شد تا پرونده پر حاشیه میلیچ بسته شود.

دومین پرونده به گابریل پین اختصاص داشت، اشتباه برخی از عوامل مالی اداری باشگاه استقلال در زمان مدیریت مصطفی آجورلو منجر به این شد که پین، دستیار فرهاد مجیدی سرمربی وقت استقلال، به فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) شکایت کند.

طبق قراردادی که این مربی ایتالیایی با باشگاه استقلال به امضا رسانده بود، این باشگاه باید مالیاتش را پرداخت می‌کرد اما گفته می‌شود در زمان مدیریت گذشته نامه‌ای به اداره مالیات فرستاده شد مبنی بر اینکه باشگاه استقلال این بدهی را پرداخت می‌کند! پین از استقلال شکایت کرد تا او نیز سهمی در بسته شدن پنجره استقلال داشته باشد. فتح‌الله زاده در هفته‌های گذشته تلاش زیادی انجام داد و امروز طلب این بازیکن به حسابش واریز شد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *