بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

می‌خواهند از قرارداد خانه بازیکن استقلال هم پورسانت بگیرند/ به بلانکو گفتند خانه تو باید در فرشته باشد/ چه کسی به بازیکن استقلال گفت خانه‌اش را تحویل نگیرد؟

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۱

باشگاه استقلال برای گوستاوو بلانکو بازیکن آرژانتینی جدید خودش خانه اجاره کرده ولی این بازیکن همچنان در هتل زندگی می‌کند! ماجرایی که تعجب خیلی‌ها را در پی داشت و خبرش به گوش سایر بازیکنان هم رسیده است. در همین رابطه سعی کردیم با عوامل رسمی در استقلال تماس بگیریم و یکی از مدیران باشگاه به شرط ننوشتن نامش پیرامون ماجرای فوق با خبر ورزشی مصاحبه کرد و مدعی شد این داستان پشت پرده عجیب و غریبی دارد. مدیر مذکور اطلاعاتی در اختیار ما گذاشت و تاکید کرد اگر قضیه جمع و جور نشود، مجبور می‌شود همه چیز را با ذکر اسامی افراد در رسانه‌ها مطرح کند. البته باید ببینیم واکنش کادر فنی و خود این بازیکن نسبت به ماجراهای اخیر چیست و آیا آنها پیرامون داستان مذکور موضع خواهند گرفت یا اینکه ترجیح می‌دهند همه چیز در سکوت حل شود

پورسانت گرفتن از اجاره خانه

این مدیر استقلال که از داستان منزل بلانکو حسابی عصبانی بود به خبر ورزشی گفت: متاسفانه افرادی می‌خواهند از قرارداد خانه بازیکنان خارجی ما هم پورسانت بگیرند. آنها ابتدا در ماجرای قرارداد بلانکو با استقلال آدم سوری تراشیدند و شخصی را به عنوان نفر سوم وارد کردند و حالا حتی به قرارداد خانه این بازیکن خارجی نیز رحم نمی‌کنند. ما طبق تفاهم با بلانکو به او اعلام کردیم که برایش خانه نمی‌گیریم و اگر بخواهد منزل جداگانه داشته باشد، باید خودش هزینه‌اش را بپردازد ولی طی دو هفته گذشته اتفاقاتی به وقوع پیوست که استقلال برای اثبات حسن نیت خود ترجیح داد این ماجرا را هم حل کند و برای بازیکن آرژانتینی خانه بگیرد.

احساس می‌کنم موقتی هستم

از قرار معلوم بلانکو چند روز پس از حضور در تهران و زندگی داخل هتل به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرد با همه خواسته‌های آنها کنار آمده و برای کمک به استقلال حتی قراردادش را بازیکن آزاد هم اعلام کرد اما با این وجود همچنان دارد در هتل زندگی می‌کند و چنین سبک زندگی به او این احساس را می‌دهد که «بازیکن موقت» استقلال است. مدیران باشگاه استقلال هم پس از شنیدن این حرف و با توجه به اینکه بازیکن آرژانتینی واقعاً با آنها راه آمده بود، ترجیح دادند با وجود اینکه قراری مبنی بر اجاره منزل برایش نداشتند، یک خانه مبله به این بازیکن بدهند.

از میدان کتاب سعادت آباد تا کمپ حجازی و فرشته

اینطور که مدیر استقلال در گفتگو با خبر ورزشی اعلام کرد، یک خانه ۱۲۰ متری در میدان کتاب منطقه سعادت آباد برایش تهیه شد و نکته اینجاست که محله مذکور هم توصیه خود بلانکو بود چون در این رابطه از دوستان خارجی‌اش پرس و جو کرده بود. استقلالی‌ها این منزل مبله را برایش گرفتند و با هتل محل اقامت او هماهنگ کردند که تسویه حساب کند چون دیگر نیازی به اقامت در آنجا نبود اما دقایقی پس از قطعی شدن مسئله با بلانکو تماس گرفته شده و به او اعلام شد هتل را ترک نکند! همچنین برخی افراد نزدیک به تیم هم به مسئولان باشگاه زنگ زدند و تاکید کردند که بلانکو نباید از هتل خارج شده و به خانه سعادت آباد برود چون بهتر است برای او در نزدیکی کمپ ناصر حجازی خانه اجاره شود که رفت و آمدش راحت‌تر باشد. حتی شنیدیم به مسئولان باشگاه گفته شده که ابتدا باید ۱۰ آپارتمان گزینش می‌کردند و به بلانکو نشان می‌دادند تا این بازیکن از میان آنها یکی را انتخاب کند اما مسئولان باشگاه  گفتند اولاً هیچ وظیفه‌ای برای تهیه مسکن جهت اسکان این بازیکن نداشتند و حالا هم که چنین کاری را انجام داده‌اند، حاضرند این بازیکن را به صورت موقت در منزل مذکور اسکان بدهند تا سر فرصت یک خانه جدید برایش پیدا کنند. در همین کش و قوس بود که به گوش مدیران باشگاه استقلال رسید که برخی افراد به بلانکو گفته‌اند باشگاه باید برای تو در خیابان فرشته خانه اجاره کند نه سعادت آباد!

زندگی دوباره در هتل، وعده افشاگری

یکی از مدیران استقلال قضیه خانه خیابان فرشته را تایید کرد و به خبر ورزشی گفت: یک عده اول به بلانکو گفته بودند بهتر است برایش در حوالی کمپ حجازی خانه اجاره شود تا رفت و آمدش راحت باشد اما پس از آن ناگهان اسم خیابان فرشته را آوردند! همه می‌دانند یک بازیکن اگر بخواهد از فرشته تا حوالی پارک ارم که کمپ ناصر خان در آنجا واقع است برود و بیاید، هر روز چقدر باید رفت و آمد کرده و ترافیک را تحمل کند. نکته اینجاست که اصلاً قرار است دو شخص که توسط خود سرمربی محترم معرفی شده‌اند، وظیفه انجام کارهای بلانکو در ایران را بر عهده بگیرند. این افراد به عنوان معتمد جواد نکونام، مراقب بازیکن آرژانتینی هستند و کارهایش را انجام می‌دهند.

مدیر استقلال در ادامه افزود: آنتونیو لوپز بازیکن اسبق اتلتیکو مادرید که حالا مدیر برنامه‌های روبرتو تورس محسوب می‌شود، در ایران حضور دارد و بلانکو پس از این ماجراها ترجیح داد در هتلی که لوپز اتاق دارد، اقامت کند. البته از نظر ما این بازیکن خانه دارد و می‌تواند از آن استفاده ببرد بنابراین دلیلی ندارد که  هزینه هتل او را بدهیم و چنین کاری را هم نمی‌کنیم. اگر قرار باشد دوباره این شایعه  مطرح شود که خانه انتخاب شده توسط باشگاه استقلال برای گوستاوو بلانکو کیفیت لازم را نداشته است، حاضریم داخل آن را به رسانه‌ها نشان بدهیم تا همه ببینند باشگاه چه منزل با کیفیتی برای بازیکن خود به رغم نداشتن تعهد در این رابطه اجاره کرده است. البته شاید لازم باشد یکسری مدارک را هم در اختیار رسانه‌ها بگذاریم تا هواداران متوجه شوند چه کسانی دنبال آن هستند تا حتی از کنار اجاره منزل برای بازیکن خارجی استقلال هم کاسبی کنند.

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : , ,

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *