بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کارشناس پنالتی جنجالی استقلال : داور خیلی مشکوک قضاوت می کند

منبع : خبرانلاین
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۲

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فنایی با اشاره به قضاوت پر انتقاد و حرف و حدیث کاظمی در بازی استقلال برابر شمس آذر قزوین تاکید کرد: داور در صحنه پنالتی اشتباهی به نفع استقلال پنالتی گرفت و برعکس باید خطای مهاجم استقلال را می گرفت نه اینکه بخواهد برای استقلال پنالتی بگیرد. در کل داور بازی (کاظمی) عقلانی قضاوت نمی کند. نمی دانم علتش چیست؟ در یک صحنه هم خطایی هند اعلام می کند که اصلا صحیح نیست و کمک داور آن را اصلاح می کند.

به نقل از همشهری آنلاین وی افزود: در یک صحنه هم دیدم دوباره اشتباهاتی صورت گرفت. دیدم گزارشگر هم به شکلی خاص به آن اشاره داشت. واقعا داور خیلی ضعیف دارد کار می کند (این مصاحبه بعد از اعلام پنالتی به سود استقلال در دقیقه ۵۰ بازی گرفته شد) به نظر کاظمی در باد قضاوت دربی قرار گرفته است. کنترلش در اداره بازی خوب نیست. خیلی مغرورانه قضاوت می کند. با این روند در ادامه قضاوت هایش دچار مشکل می شود. شاید ظرفیت قضاوت های بزرگ را ندارد.

او اضافه کرد: واقعا دیگر کمتر داوران شش دانگ را در لیگ برترمان می بینیم. واقعا کمک های کاظمی باید جرات داشته باشند و از طریق هدست او را کمک کنند. واقعا صحنه پنالتی که برای استقلال گرفت خیلی مشکوک بود.

این کارشناس داوری کشورمان با اشاره به قضاوت پر انتقاد کاظمی تاکید کرد: کاظمی بعد از اعلام خطا به نزدیکی بازیکنان می رود و با آنها دهن به دهن می شود در حالی که بعد از خطا باید از بازیکنان فاصله بگیرد.

257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *