بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

هت‌تریک پادشاه جوان و قطره‌های اشک در جشنواره گل پاریسی‌ها در شام آخر

منبع : خبرگزاری ایرنا
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱:۴۱

به گزارش ایرنا، هفته سی و هشتم لیگ یک فرانسه با برگزاری ۱۰ دیدار همزمان پیگیری شد و در پایان آن تیم قهرمان پاری‌سن‌ژرمن موفق شد حریف خود را با پنج گل شکست دهد. 

پاریسی‌ها که هفته‌ها گذشته قهرمانی خود را در فرانسه قطعی کرده بودند، در ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان متز بودند و با هت‌تریک کیلیان امباپه، و گل‌های نیمار و آنخل دی‌ماریا توانستند فصل را با یک جشنواره گل به پایان برسانند. 

ساعاتی پیش از این دیدار خبر تمدید قرارداد عجیب امباپه با پاریسی ها منتشر شد و باعث شد تا این فوق ستاره شبی به یاد ماندنی برای هواداران خود و تیمش رقم بزند.

دی‌ماریا که قرار است در پایان فصل بعد از هفت سال از این تیم جدا شود نیز پس از گلزنی خود برابر متز با چشمانی اشکبار خوشحالی کرد تا او هم خداحافظی خوبی با هواداران این تیم فرانسوی داشته باشد. 

پاریسی‌ها با این پیروزی ۸۶ امتیازی شدند. پس از آن ها و با در نظر گرفتن دیگر نتایج نیز تیم مارسی ۷۱ امتیازی شد و در رده دوم قرار گرفت تا سهمیه لیک قهرمانان اروپا را نیز به دست آورده باشد. موناکو، رنس و نیس نیز رده های سوم تا چهارم را از آن خود کردند.

تیم‌های متز و بوردو نیز با قرار گرفتن در رده های نوزدهم و بیستم به لیگ دسته پایین تر سقوط کردند. سنت اتین نیز در رده هجدهم قرار گرفت.  

نتایج هفته پایانی لیگ فرانسه به شرح زیر است: 

آنژه ۲ – ۰ مون پلیه

برس ۲ – ۴ بوردو

کلرمون ۱ – ۲ لیون

لانس ۲ – ۲ موناکو

لیل ۲ – ۲ رن

لوریان ۱ – ۱ تروا

مارسی ۴ – ۰ استراسبورگ

نانت ۱ – ۱ سنت اتین

پاری سن ژرمن ۵ – ۰ متز

رنس ۲ – ۳ نیس


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.