بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

الماس بارسلونا به فروش رفت + عکس

فروش اولین الماس نوکمپ به قیمت یک میلیون یورو به یک هوادار متمول

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ | ۱۷:۵۵
بارسلونا ؛ فروش اولین الماس نوکمپ به قیمت یک میلیون یورو به یک هوادار متمول

اولین الماس نوکمپ به قیمت یک میلیون یورو به یک هوادار متمول بارسلونا فروخته شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

باشگاه بارسلونا همچنان به دنبال راهکارهای جدید برای رفع مشکلات مالی خود است. آخرین ابتکار برای کمک به پاکسازی حساب‌های باشگاه مربوط به فروش الماس نوکمپ است.

بارسلونا چندی پیش تصمیم گرفت تا زمین فوتبال قدیمی خود را به معدن سنگ‌های قیمتی تبدیل کند و از چمن قدیمی نوکمپ، موفق به ایجاد مجموعه‌ای از الماس شده که در فروشگاه‌های باشگاه بارسلونا موجود است.

بارسلونا ؛ فروش اولین الماس نوکمپ به قیمت یک میلیون یورو به یک هوادار متمول

بارسا از فناوری‌ای استفاده کرده است که به آن اجازه می‌دهد کربن را از چمن استخراج کند و با استفاده از روش‌های پیشرفته‌ای که کاملاً پایدار هستند و تاثیر زیست محیطی صفر دارند، آن‌ را متبلور کند. هر الماس با گواهی مؤسسه بین‌المللی گوهرشناسی تحویل داده می‌شود که تضمین می‌کند الماس آزمایشگاهی است و ویژگی‌های آن را به تفصیل بیان می‌کند.

بارسلونا ؛ فروش اولین الماس نوکمپ به قیمت یک میلیون یورو به یک هوادار متمول بارسلونا ؛ فروش اولین الماس نوکمپ به قیمت یک میلیون یورو به یک هوادار متمول بارسلونا ؛ فروش اولین الماس نوکمپ به قیمت یک میلیون یورو به یک هوادار متمول

باشگاه امروز با انتشار بیانیه‌ای در وب‌سایت رسمی خود تایید کرد که بیش از یک میلیون یورو سود از فروش این محصولات به دست آورده است.

رافا یوسته، نایب رئیس بارسلونا، در این رابطه گفت:

«باشگاه راهی برای بهبود درآمد خود از طریق فروش الماس نوکمپ پیدا کرد و همه هواداران فرصت خرید این هدیه ارزشمند را دارند. اولین فروش الماس یک قیراطی دوشنبه گذشته انجام شد. اولین الماس به شرکت برلیانتو وابسته به ریکارد والورده، یکی از هواداران بارسلونا، تحویل داده شد.»

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *