بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

خبر شوکه کننده مدیرعامل پیشین استقلال درباره ورزشگاه آزادی

احمد مددی : ورزشگاه آزادی با پدیده شکست سکوها مواجه شده است

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۷
احمد مددی

احمد مددی ریاست مجموعه ورزشی آزادی بعد از قطعی برق در بازی پرسپولیس و تراکتور و آغاز این بازی با تاخیر از ریاست این مجموعه برکنار شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

احمد مددی ریاست مجموعه ورزشی آزادی بعد از قطعی برق در بازی پرسپولیس و تراکتور و آغاز این بازی با تاخیر از ریاست این مجموعه برکنار شد.

به گزارش پارس فوتبال، حالا بعد از برکناری احمد مددی مدعی شده است پیش تر به شرت توسعه و تجهیز و هم چنین سازمان لیگ نامه زده است که بهتر است بازی ها در استادیوم آزادی زیر نور طبیعی برگزار شود چرا که سیستم برق این استادیوم برای 50 سال پیش و قدیمی است و از همه مهمتر احتمال پدیده شکست سکوها در استادیوم آزادی وجود دارد. بخشی هایی از مصاحبه وی را به اتفاق می خوانیم:

قدمت سیستم و تاسیسات برقی ما در استادیوم آزادی نزدیک به نیم قرن است و با این کابل های روغنی برق که الان باید درموزه ها پیدا کنیم، یک چالش مهم است. من در این مدت یک سال و 5 روز حضور در این مسئولیت بارها به شرکت توسعه نامه زدم و نسبت به قطعی برق و خطر احتمالی هشدار لازم را دادم. حتی به بهاروند مدیروقت سازمان لیگ نامه زدم و گفتم لازم است مسابقات زیر نور طبیعی برگزار شود. به قشقایی مدیرکل امنیتی استانداری تهران هم اعلام کردیم امکان برگزاری مسابقات زیر نور وجود ندارد. کمیسیون ورزشی شورای تامین هم بر اساس نامه ما تصمیم گرفت مسابقات زیر نور طبیعی باشد. اما شاهد بودیم مدیرعامل شرکت توسعه نامه ما را کم لم یکن کرد و مسئولیت هر اتفاق را اعلام کرد که برعهده می گیرد. در این میان مسئول مستقیم اتفاقات در استادیوم آزادی شخص عاصم یوسفی مدیر شرکت توسعه و تجهیز است که در این مدت نامه های متعدد به ایشان زده شده است اما متاسفانه جامعه عمل پوشیده نشد. البته اخیرا پیمانکاری را مشخص کردند و الان در حال خاکبرداری و غیره هستند و امیدوارم این اتفاق بیفتد و پس از 50 سال سیستم برق ما بروز و جدید شود.

ورزشگاه آزادی با پدیده شکست سکوها مواجه شده و با توجه به اینکه زیر این سکوها عمق وجود دارد و احتمال آسیب و حادثه است. اخیرا با پیگیری صورت گرفته مناقصه 15 زون از 69 زون برای سبک سازی اتفاق افتاده است، اما کافی نیست و باید هر 69 زون سبک سازی شود تا ورزشگاه آزادی پویا و فعال باشد. من تحقیقاتی انجام دادم و ورزشگاه بزرگ دنیا هر 25 الی 30 سال بازسازی شده است اما در ورزشگاه آزادی 50 سال است که این اتفاق رخ نداده است. برخی هنوز باور ندارند و برخی آن را شیطنت می دانند اما مگر می شود به مردم دروغ گفت.

عمر چمن ورزشگاه آزادی هم 21 سال است، عمر مفید چمن 5 تا 7 سال است، برخی از سیستم زیر چمن دچار آسیب است و در این باره هم باید اقدام اساسی صورت گیرد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *