بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

کاپیتان های دورتموند به جان هم افتادند + عکس

درگیری لفظی متس هوملس و مارکو رویس با یکدیگر در پایان دیدار منچسترسیتی و دورتموند

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۰:۲۴
دورتموند و منچسترسیتی

مشاجره متس هوملس و مارکو رویس، دو کاپیتان دورتموند به خاطر شکست مقابل منچسترسیتی خبرساز شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مشاجره متس هوملس و مارکو رویس، دو کاپیتان دورتموند به خاطر شکست مقابل منچسترسیتی خبرساز شده است.

به گزارش پارس فوتبال، در بازی دیشب منچسترسیتی و بوروسیا دورتموند وقتی ارلینگ هالند گل دوم تیمش را با ضربه‌ای تماشایی به ثمر رساند زردپوشان آلمانی که پیروزی 1-0 را با شکست 2-1 عوض کرده بودند خشمگین بودند. اما در پایان بازی دورتموندی‌ها دو کاپیتان خود را در حال مشاجره دیدند تا جو درون‌تیمی بیش از پیش متشنج شود.

متس هوملس که می‌توان از او به عنوان رهبر خط دفاعی دورتموند یاد کرد بعد از پایان بازی درحالیکه انگشت اشاره خود را به سمت مارکو رویس، کاپیتان زردپوشان در این بازی، گرفته بود و او را سرزنش می‌کرد به سمت رویس رفت. این حرکت هوملس باعث شد دعوایی لفظی بین این دو ستاره آلمانی شکل بگیرد.

دورتموند و منچسترسیتی

انگشت اشاره هوملس برای سرزنش کاپیتان دورتموند

رویس که نمی‌خواست به تنش دامن بزند ابتدا سعی کرد خودش را به نشنیدن بزند. او به جای ایستادن در مقابل هوملس به سمت ارلینگ هالند، هم‌تیمی سابقش، رفت و او را در آغوش گرفت. اما هوملس خشمگین همچنان به غر زدن ادامه می‌داد. این صحنه‌ها توسط دوربین‌های تلویزیونی ضبط شد و در آلمان و به خصوص بین هواداران دورتموند جنجالی شده است.

دورتموند و منچسترسیتی

هواداران دورتموند از اینکه یک کاپیتان تیم با چنین حالت سرزنش‌آمیزی با کاپیتان اول صحبت می‌کند ناراحت شده‌اند

هوملس که خشمش فروکش نکرده بود در پایان بازی مقابل میکروفون شبکه تلویزیونی DAZN به شکایت از هم‌تیمی‌هایش ادامه داد. او گفت:

ما هشتاد دقیقه از جان و دل مایه گذاشتیم و سیتی را در شرایطی گرفتار کرده بودیم که می‌خواستیم. اما بعد ناگهان اجازه دادیم در فاصله بیست متری از دروازه دو موقعیت عالی و بدون مزاحم در اختیار سیتی قرار بگیرد. ما در هم شکستیم. اشکالی ندارد چون ما از جان و دل مایه گذاشتیم و کسی نمی‌تواند به کم‌کاری متهم‌مان کند. ولی در لحظات منجر به گلهایی که خوردیم بی‌دلیل منفعل عمل کردیم.

رسانه‌های آلمانی می‌گویند فارغ از لحن صحبت‌های هوملس و به خصوص رفتار نادرست او با رویس در زمین چمن اتحاد، ادعای او درست است. کاپیتان رویس در دقیقه 80 نتوانست آنطور که باید برای جان استونز مشکل‌ساز شود و همین باعث شد که شوت سرکش او وارد دروازه دورتموند شود. اشپورت1 می‌گوید علت اصلی عصبانیت هوملس از رویس تعلل او در همین صحنه بوده است.

در دقیقه 84 اما مقصر اصلی روی گل دوم سیتی امره جان بود که ژائو کانسلو را رها کرد تا او بدون اینکه فشاری روی خود احساس کند توپ را با پاسی زیبا به ارلینگ هالند بسپارد تا او با ضربه‌ای تماشایی گل دوم سیتی را به ثمر برساند.

این اولین بار نیست که متس هوملس از هم‌تیمی‌های خود به تندی انتقاد می‌کند. او در جام جهانی 2014 هم هم‌تیمی‌هایش در مانشافت را با انتقادهایی شدید مواجه کرد و خبرساز شد.

جالب اینجا است که امروز سباستین کِل، مدیر ورزشی دورتموند، هم صحبت‌هایی مطرح کرد که به نوعی مشابه حرفهای هوملس در پایان مسابقه بود. مدیر ورزشی دورتموند از اینکه تیمش نتوانست تا آخرین ثانیه مسابقه دفاع منسجم تیمی را ادامه دهد عصبانی است. او در یک مصاحبه گفت:” در دقایق هشتاد و هشتاد و شش، تیم دقایقی را پشت سر می‌گذارد که می‌تواند تاثیر حیاتی داشته باشد.

من می‌توانم علت عصبانیت متس را درک کنم. او هم مثل کل تیم یک بازی خیلی خوب را پشت سر گذاشته بود ولی در پایان از اینکه تیم نتوانسته بود مزد زحماتش را بگیرد عصبانی بود. ولی فوتبال ورزشی است که نمی‌توان همیشه از همه چیز اطمینان داشت. یک بازیکن یا چند بازیکن ممکن است در طول 90 دقیقه یک بار یا دو بار دچار خطا شوند. همین جزئیات است که در نهایت نتیجه بازی را مشخص می‌کند”.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.