بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

رسمی ؛ فدراسیون فوتبال هند تعلیق شد + سند

تعلیق فدراسیون فوتبال هند به دلیل نفوذ بی‌دلیل از طرف اشخاص ثالث

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۴۲
تعلیق فدراسیون فوتبال هند به دلیل نفوذ بی‌دلیل از طرف اشخاص ثالث

شورای فیفا به اتفاق آرا تصمیم گرفت فدراسیون فوتبال هند را بخاطر نفوذ بی‌دلیل از طرف اشخاص ثالث که نقض جدی اساسنامه فیفا محسوب می‌شود، به حالت تعلیق درآورد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فدراسیون فوتبال هند به دلیل دخالت شخص ثالث در امور آن تعلیق کرد.

به گزارش پارس فوتبال، شورای فیفا به اتفاق آرا تصمیم گرفت فدراسیون فوتبال هند را بخاطر نفوذ بی‌دلیل از طرف اشخاص ثالث که نقض جدی اساسنامه فیفا محسوب می‌شود، به حالت تعلیق درآورد.

فدراسیون جهانی فوتبال در اطلاعیه خود در این باره تاکید کرده این تعلیق زمانی برداشته می‌شود که دستور تشکیل کمیته‌ای متشکل از مدیران برای تصدی اختیارات کمیته اجرایی این فدراسیون لغو شود و امور روزانه آن به فیفا برگردد.

فیفا همچنین تاکید کرده تعلیق این فدراسیون به این معنی است که جام جهانی فوتبال زنان زیر ۱۷ سال ۲۰۲۲ که قرار بود در تاریخ یازدهم الی سی‌اُم اکتبر در هند برگزار شود، طبق این برنامه انجام نخواهد شد و فیفا در حال بررسی‌های بعدی است تا در صورت لزوم، موضوع را به کمیته مربوطه ارجاع بدهد.

فدراسیون جهانی فوتبال در پایان اطلاعیه خود عنوان کرده در تماس با وزارت جوانان و ورزش این کشور است و امید دارد نتیجه مثبتی در این پرونده حاصل شود و این فدراسیون از تعلیق درآید.

گفتنی است، فیفا در شرایطی پس از هشدارهای مکرر را به این فدراسیون داد و امروز آن را به حالت تعلیق درآورد که بارها نیز به ایران چنین هشداری داده بود!

تعلیق فدراسیون فوتبال هند به دلیل نفوذ بی‌دلیل از طرف اشخاص ثالث


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.