بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

واکنش توماس توخل به پیروزی چلسی برابر اورتون

توخل : جو تیم با این پیروزی مثبت می‌شود و بچه‌ها خودشان را باور می‌کنند

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۸:۱۸
توماس توخل سرمربی چلسی

توماس توخل سرمربی چلسی بعد از پیروزی تیمش مقابل اورتون گفت با وجود کسب سه امتیاز از عملکرد تیمش چندان راضی نیست.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

توماس توخل سرمربی چلسی بعد از پیروزی تیمش مقابل اورتون گفت با وجود کسب سه امتیاز از عملکرد تیمش چندان راضی نیست.

به گزارش پارس فوتبال، چلسی هفته اول فصل جدید لیگ برتر را با پیروزی خارج از خانه 1-0 مقابل اورتون آغاز کرد. دیدار دو تیم در گودیسون پارک، به میزبانی اورتون برگزار شد و آبی‌های لندن موفق شدند با گلی که در وقت‌های تلف‌شده نیمه اول توسط جورجینیو از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید؛ به پیروزی برسند.

توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی در پایان بازی گفت از اینکه تیمش سه امتیاز بازی در هفته اول را به‌دست آورده خوشحال است ولی روی‌هم‌رفته نمی‌تواند از عملکرد چلسی در این بازی رضایت داشته باشد.

توخل در مصاحبه بعد از بازی گفت:

بله، این بازی هیجان‌انگیزترین مسابقه لیگ برتر نبود. اینکه در نیمه اول هفت دقیقه وقت تلف‌شده داشتیم و در نیمه دوم10 دقیقه، کاملا گویا است. بازی بارها و بارها با وقفه مواجه شد و تیم نتوانست ضرباهنگ خودش را پیدا کند.

ما در لحظاتی از بازی دچار مشکل شدیم و نتوانستیم سرعت حرکت‌مان را تغییر بدهیم و فاز بازی را عوض کنیم. شاید نمی‌خواستیم در 25 متر پایانی دست به ریسک بزنیم. در نیمه دوم توپ را به اندازه کافی حرکت ندادیم و از توپ‌های بلند استفاده نکردیم. توپ بیشتر در نیمه زمین گیر افتاده بود.

ولی کسب سه امتیاز برای ما مهم بود. این باعث می‌شود تیم اعتماد به‌نفس بیشتری پیدا کند. جو تیم با این پیروزی مثبت می‌شود و بچه‌ها خودشان را باور می‌کنند. ما برای بهتر شدن انتقادها را پذیرا و از نکات مثبت بازی راضی هستیم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.