بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

مذاکرات لژیونر استقلالی برای ماندن در تیم اماراتی

تلاش مهدی قایدی برای ماندن در شباب الاهلی امارات

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | ۲:۰۰
مهدی قایدی

از امارات خبر می رسد که مهدی قایدی مدیر برنامه های خود را مامور کرده است تا شرایط ماندن او در تیم فوتبال شباب الاهلی امارات را مهیا کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهدی قایدی بازیکن پیشین تیم استقلال برای ادامه همکاری با تیم شباب‌الاهلی تلاش می کند.

مهدی قایدی، ستاره پیشین تیم استقلال در امارات فصل موفقی نداشت و به یک سکونشین تبدیل شد. با این حال با تغییرات اخیر در کادر فنی این تیم و روی کار آمدن ژاردیم او امیدوار است جایگاه خود را در ترکیب این تیم پیدا کند. از این رو رایزنی‌هایی را آغاز کرد تا به کارش در این تیم ادامه دهد.

قایدی که گفته می‌شود مدتی است در لیست فروش شباب‌الاهلی قرار گرفته است از سوی تیم کلباد و یک باشگاه کویتی مورد توجه قرار گرفته است اما دوست دارد در این تیم بماند. از این رو مدیر برنامه‌های این بازیکن مذاکراتی را با مسئولان باشگاه مذکور آغاز کرده تا با وجود تغییرات در کادر فنی مقدمات ادامه همکاری را فراهم کند.

پیش‌بینی می‌شد این بازیکن در امارات پله‌های ترقی را طی کند اما قائدی مثل اولین سال حضورش در استقلال به شدت درگیر حاشیه شد و نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. از این رو از سوی کادر فنی نه تنها از ترکیب اصلی تیم شباب‌الاهلی بیرون ماند بلکه از لیست ۱۸ نفره هم خارج شد و در اغلب بازی ها سکونشین بود.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.