بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

واکنش معنادار سرمربی پرسپولیسی به شکست مقابل سپاهان

مهدی تارتار سرمربی ملوان بندرانزلی : مقابل سپاهان آبرومندانه بازی کردیم و پا پس نکشیدیم

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۱:۱۵
مهدی تارتار : مقابل سپاهان آبرومندانه بازی کردیم و پا پس نکشیدیم

مهدی تارتار سرمربی ملوان بندرانزلی گفت : ما بازیکنان جوانی چون محمدرضا بردبار و ماهان صادقی را در اختیار داریم. این بازیکنان، سرمایه‌های باشگاه بزرگ ملوان هستند با تیمی رقابت می‌کردیم که از لحاظ بودجه و ساختار، با ما قابل قیاس نیست و خوشحال هستیم که بازی آبرومندانه‌ای ارائه کردیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهدی تارتار پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال ملوان بندر انزلی مقابل سپاهان اصفهان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت:

دلم خیلی سوخت. هم بازیکنان ما خیلی زحمت کشیدند و هم هواداران خیلی خوب تشویق کردند. حیف بود. بازی کاملاً متعادل بود و در گلی که دریافت کردیم، دروازه‌بان جوان ما اشتباه کرد. او می‌توانست بهتر عمل کند، اما مشکلی نیست. افشار صداقت از سرمایه‌های باشگاه است و بازی‌های خیلی خوبی در نیم‌فصل اول انجام داد.

«به بازیکن جوان بازی دادن، تاوان دارد و امروز تاوان این مسئله را دادیم.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد:

ما بازیکنان جوانی چون محمدرضا بردبار و ماهان صادقی را در اختیار داریم. این بازیکنان، سرمایه‌های باشگاه بزرگ ملوان هستند. با تیمی رقابت می‌کردیم که از لحاظ بودجه و ساختار، با ما قابل قیاس نیست و خوشحال هستیم که بازی آبرومندانه‌ای ارائه کردیم. ما پا پس نکشیدیم و دروازه‌بان ما در نیمه دوم اصلاً زمین نخورد (واکنشی نشان نداد).

سرمربی تیم فوتبال ملوان با بیان اینکه سپاهان بهترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار دارد، خاطرنشان کرد:

از بازیکنان ملوان تشکر و به آنها افتخار می‌کنم که خیلی جنگیدند. در رختکن ما گریه و زاری بود. جام حذفی برای ما تمام شد و به تیم قدرتمند سپاهان تبریک می‌گویم. تلاش می‌کنیم روی دیدارهای لیگ تمرکز کنیم تا جایگاه خوبی را که با سختی به دست آوردیم، حفظ کنیم.

تارتار در ادامه یادآور شد:

مهم این است که سه بازی آینده را به‌خوبی انجام بدهیم و دل ملوانی‌ها را شاد کنیم. عذرخواهی می‌کنم که هواداران چند هفته است با شادی به خانه‌های خود بازنگشته‌اند. تیم ملوان کیفیت خوبی داشت و ما را به سه بازی آینده لیگ امیدوار کرد. ما جابه‌جایی‌هایی در ترکیب داشتیم که مثبت بود و کیفیت تیم را بالا برد. تلاش می‌کنیم در هفته‌های آینده بهتر از این باشیم.

وی درباره اُفت نسبی قوی سپید انزلی در هفته‌های اخیر تأکید کرد:

این اُفت برای همه تیم‌های لیگ بوده، اما در پایان فصل به ما رسیده است. باید خیلی زود از این شرایط خارج شویم و لیگ را به‌خوبی تمام کنیم. این مسئله به کادر فنی و بازیکنان مربوط است، وگرنه مدیران باشگاه تلاش می‌کنند و هیچ کم و کاستی باقی نگذاشته‌اند. مطابق بودجه باشگاه، نظم مالی بدی نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان با بیان اینکه هیچ چیزی از شادی هواداران مهم‌تر نیست، گفت:

وقتی خوشحالی تماشاگران را بعد از پیروزی‌ها می‌بینیم، خیلی خوشحال می‌شویم. مسئولیت ما سنگین است و باید این هواداران عاشق را خوشحال به خانه بفرستیم. شرمنده آنها هستیم و امیدوارم زودتر به شرایط خوب بازگردیم.

مهدی تارتار در مورد تأثیر غیبت ابوذر صفرزاده روی عملکرد ملوان بندر انزلی اظهار داشت:

مصدومانی داریم که پزشکان تلاش می‌کنند آنها را به مسابقات برسانند. علاوه بر صفرزاده، عمری و حسین صادقی نیز مصدوم هستند که با کمک کادر پزشکی تلاش می‌کنیم از آنها در نیمه‌های دوم استفاده کنیم.

وی با انتقاد از فشردگی دیدارهای ملوان تصریح کرد:

فاصله کمی میان بازی‌ها وجود دارد و این مسئله، کارمان را سخت کرده است. از لحاظ بازیکن آن‌قدر پتانسیل نداریم که از لحاظ بازیکن نگران نباشیم. در تیم سپاهان دیدید وقتی شهریار مغانلو از بازی خارج شد، رضا اسدی به زمین آمد. تفاوت زیادی بین دو تیم وجود دارد. ما این توانایی را نداریم و از بازیکنان ملوان تشکر می‌کنم که پا به پای سپاهان در زمین این تیم، بازی آبرومندانه‌ای ارائه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *