بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اوسمار با چه ترکیبی برابر تراکتور به میدان می رود؟

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار برابر تراکتور

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۰:۳۹
تراکتور ؛ ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار برابر تراکتور

پرسپوليس در شرایطی دومین بازی خود در مرحله برگشت لیگ را مقابل تراکتور پیش رو دارد که هنوز خبری از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی‌اش نشده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در فاصله ساعاتی کوتاه مانده به دیدار حساس مقابل تراکتور و در حالیکه این تیم در بازی رفت مقابل حریف موفق به شکست آنها شده بود، اکنون با بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتی ، سرخ‌ها بدون حضور تماشاگرانش با چالشی بزرگ مواجه هستند.

چهار خرید زمستانی این تیم هنوز مجوز بازی دریافت نکرده‌اند و این در حالیست که در صورت دریافت مجوز هم احتمالا نام یکی از آنها در این بازی وارد لیست نخواهد شد و آنها باید به دنبال حل لیست بزرگسالان و خارجی‌های خود باشند.

بولت فولادبرای خط دروازه اما علیرضا بیرانوند خیال این تیم را راحت کرده و با پشت سر گذاشتن بیماری‌اش، در تمرینات پیش از بازی با تراکتور حاضر شده تا اکنون کاملا مهیای این بازی باشد. شماره یک ملی‌پوش پرسپوليس که در بازی قبلی گلی دور از انتظار دریافت کرده، در این بازی به دنبال جبران خواهد بود و باید دید همانند بازی رفت قادر به ثبت کلین شیت هست یا خیر.

بولت فولاددر خط دفاعی همه چیز بستگی به دریافت مجوز خواهد داشت. اگر پنجره باز شود ترکیب چهار نفره این تیم با یک تفاوت مواجه می‌شود و عبدالکریم احتمالا جانشین علی نعمتی در سمت چپ دفاعی خواهد شد. با این حال در شرایط کنونی ترکیب چهار نفره خط دفاعی این تیم با حضور علی نعمتی در سمت چپ، دانیال اسماعیلی فر در سمت راست و محمدحسین کنعانی زادگان و گئورگی گولسیانی در قلب دفاعی برابر حریف قرار خواهند گرفت.

بولت فولادبرای خط میانی نیز تغییرات بستگی به پنجره خواهد داشت. اما در شرایط کنونی مسعود ریگی در کنار سروش رفیعی در مرکز خط میانی به همراه مهدی ترابی و سعید صادقی به عنوان وینگر‌های چپ و راست پرسپوليس در این بازی حضور خواهند داشت.

بولت فولادبازگشت امید عالیشاه به ترکیب اصلی یکی دیگر از اتفاقات احتمالی این بازی خواهد بود. عالیشاه با پشت سر گذاشتن محرومیت یک جلسه‌ای در این بازی در دسترس اوسمار خواهد بود و به عنوان مهاجم در کنار شهاب زاهدی در این بازی به میدان خواهد رفت.

بولت فولادبا این حال باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی معادلات را در ترکیب تیم بهم خواهد زد. حضور عبدالکریم حسن و عیسی آل کثیر در ترکیب محتمل خواهد بود و خروج علی نعمتی و سروش رفیعی را می‌توان در این صورت پیش‌بینی کرد.

پرسپولیس ترکیب احتمالی پرسپوليس (با توجه به بسته بودن پنجره)

علیرضا بیرانوند
دانیال اسماعیلی‌فر
گئورگی گولسیانی
محمدحسین کنعانی زادگان
علی نعمتی
مسعود ریگی
سروش رفیعی
سعید صادقی
مهدی ترابی
شهاب زاهدی
امید عالیشاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *