بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

حاشیه عجیب بازیگران سینما در ورزش/ این بار پای رضا گلزار در میان است!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ | ۱۴:۴۱

امروز خبر رسید محمدرضا گلزار با حکم رئیس فدراسیون تنیس، به عنوان عضو هیات رئیسه انجمن پدل منصوب شد.

همان طور که می دانید تنیس ایران، یکی از بی افتخارترین رشته های ورزشی در تمام طول تاریخ است. ورزشی که در آن استعدادهای فوق العاده ای در تاریخ پیدایش این رشته در کشورمان کشف نشده و عنوان و مقام خاصی را در آوردگاه های مختلف به دست نیاورده است.

در چند سال گذشته که تنیس همچنان یکی از رشته های مهجور و کم افتخار در ایران است اما دو حاشیه سینمایی را تجربه کرد؛ نخست دعوت امیر جدیدی به تیم ملی تنیس بود که در رسانه ها انعکاس وسیعی داشت. البته انتقادها در این زمینه به قدری شدت گرفت که چگونه یک تنیسور متوسط که رشته تخصصی اش هم چیز دیگری است، سر از اردوی تیم ملی در می آورد؟ خوشبختانه جدیدی که از بازیگران مستعد سینمای ایران است، خیلی سریع اهمیت موضوع را درک کرد و قید حضور در اردوی تیم ملی را زد. در نتیجه این مسئله زودتر از حد تصور، ختم به خیر شد.

حالا رضا گلزار که در گذشته از او به عنوان یک والیبالیست نام برده می شد (و تصاویری از این بازیگر در پیست های اسکی کشور نیز مشاهده کرده بودیم) سر از دنیای تنیس – آن هم در رشته پدل – درآورده است. اینکه گلزار چه تخصصی در تنیس دارد و شایستگی ها در این زمینه چقدر ملاک تصمیم سازی هاست، ظاهرا هیچ اهمیتی ندارد. بلکه مهم این است گلزار به گفته خودش خیلی تلاش کرد که عضو هیئت رئیسه انجمن پدل نشود اما سرانجام به دلیل عشق زیاد به این رشته، تسلیم شد و در نهایت حکم فدراسیون را پذیرفت!

واقعا که احسنت به این همه ظریف کاری و بها دادن به تخصص افراد در جایگاه های مختلف!

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *