بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

دنیلو: فدریکو گاتی برای همه ما الگو است؛ اسکودتو؟ ما قطعا یک رویا داریم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ | ۱:۴۵

یوونتوس موفق شد با پیروزی 1-0 خانگی مقابل ناپولی، همچنان در کورس قهرمانی حرکت کند. آنها به صدر جدول رفتند و باید منتظر بازی اینتر در این هفته بمانند. دنیلو که تازه از مصدومیت برگشته بود، شب بسیار خوبی را در مصاف با ویکتور اوسیمن سپری کرد و پس از بازی در گفتگو با DAZN گفت:

همه بازی ها 3 امتیاز دارند اما بعضی پیروزی ها باعث تقویت روحی ما می شوند تا به جلو حرکت کنیم. هنوز ابتدای کار است اما چنین پیروزی هایی مهم هستند. 

برای دومین بازی متوالی، فدریکو گاتی گل سه امتیازی زد و این یعنی از 8 گل اخیر یوونتوس، 5 گل توسط مدافعان به ثمر رسیده است:

فدریکو برای همه ما یک الگو است. او یک پسر فروتن است که به سختی تلاش می کند. او لحظات سختی را داشت اما بسیار قوی است و باز هم نشان داد یووه تا پایان می جنگد. 

دنیلو در مورد بازگشتش به میادین پس از حدود 2 ماه گفت:

خیلی خوشحالم. دلم برای این احساسات تنگ شده بود؛ مخصوصا اینجا با هوادارانمان. امشب جشن می گیریم اما فردا باید به بازی بعدی فکر کنیم. از نظر من اتفاقات فصل گذشته واقعا چیزهای زیادی به ما یاد داد. این بخشی از پروسه طبیعی رشد برای تیم هایی است که می خواهند یک مرحله بالا بروند. مربی هرگز به ما اجازه نمی دهد در تمرینات ریلکس باشیم و ما واقعا به سختی کار می کنیم. 

مکس الگری و کریستیانو جونتولی تاکید دارند یوونتوس برای قهرمانی کار نمی کند و هدف آنها سهمیه لیگ قهرمانان است اما دنیلو نظر دیگری داشت:

ما قطعا یک رویا داریم اما اولویت اول ما همانطور که مربی و باشگاه می گویند، حضور بین چهار تیم بالای جدول است. ما هم می توانیم رویاپردازی کنیم اما باید بازی به بازی پیش برویم و ببینیم چطور کار را تمام می کنیم.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *