بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پایان انتظارها در مورد انتخاب سرمربی والیبال ایران

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ | ۷:۱۷

در آخرین ساعات روز سه‌شنبه بود که وزارت ورزش و جوانان بالاخره به انتظارها پایان داد و از سرپرست جدید فدراسیون والیبال رونمایی کرد. بر این اساس با تصمیم کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان وحید مرادی به عنوان سرپرست جدید فدراسیون والیبال معرفی شد.

مرادی پیش از این نایب‌رئیس فدراسیون والیبال ایران بود و به نظر می‌رسد که با توجه به رابطه بسیار خوب او با محمدرضا داورزنی سیاست‌های فدراسیون والیبال ایران همچون قبل ادامه پیدا کند. در واقع می‌توان فدراسیون تحت سرپرستی مرادی را دنباله‌روی فدراسیون قبلی یعنی داورزنی دانست.

حالا و بعد از سر و سامان گرفتن فدراسیون والیبال باید عملیات انتخاب سرمربی جدید نیز سریعا آغاز شود. در حقیقت تیم ملی والیبال ایران همین حالا هم زمان زیادی را از دست داده و باید در سریع‌ترین زمان ممکن از جانشین بهروز عطایی رونمایی شود.

آن‌طور که گفته شد، به احتمال فراوان مرادی هم در راستای انتخاب سرمربی جدید سیاست‌های محمدرضا داورزنی را ادامه خواهد داد و با توجه به اطلاعات به دست آمده به نظر می‌رسد که در نهایت دو گزینه یعنی سعید معروف و روبرتو پیاتزا از بیشترین شانس برای قبول هدایت تیم ملی والیبال ایران برخوردار هستند.

در همین راستا پیگیری‌ها حکایت از آن دارد که یک زمان‌بندی مشخص برای انتخاب سرمربی جدید تعیین شده است. بر این اساس به‌طور قطع حداکثر تا نیمه اول دی ماه از سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران رونمایی خواهد شد و دیگر انتظارها در این باره بیش از این تاریخ ادامه نخواهد داشت.

همچنین قرار است در هفته‌های آینده دوباره کمیته فنی فدراسیون والیبال تشکیل جلسه دهد تا جمع‌بندی برای انتخاب سرمربی جدید انجام پذیرد. با این حال هر اتفاقی که رخ دهد قطعا تا پایان نیمه اول دی ماه هواداران والیبال با سرمربی جدید تیم ملی آشنا خواهند شد.

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : ,

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *