بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

حمله عجیب یک استقلالی؛ از پرسپولیسی‌ها می خواهم آن ستاره‌های قلابی را از لباسشان بردارند!/ تیمی که از پس نمایندگان عربستان برمی‌آمد فقط استقلال بود

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ | ۹:۴۱

محمد نوری پیشکسوت تیم استقلال در گفتگو با خبرورزشی، درباره اوضاع استقلال در دیدارهای اخیر و بازی پیش روی این تیم اظهار داشت: باعث خوشحالی است که تیم استقلال در بهترین شرایط و در صدر جدول با اقتدار به کار خودش ادامه می‌دهد. ما در بازی آخر مقابل ذوب آهن هم با یک گل به خودی برنده نشدیم وگرنه تیم ما در اصفهان هم باید امتیاز کامل می‌گرفت.

وی در خصوص تعطیلات لیگ برتر خاطرنشان کرد: تعطیلی اول لیگ برتر در برهه مهر ماه تا حدودی به سود استقلال بود. چون این تیم تمرینات بدنسازی پیش فصل نداشت و در آن مدت جواد نکونام توانست تیمش را هم بهتر بشناسد و هم آماده مسابقات کند. اما تعطیلات پی در پی پس از آن فقط به استقلال لطمه زد.

بازیکن قدیمی استقلال با اشاره به دلیل این تعطیلی‌ها و برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا گفت: این همه به ساز تیم پرسپولیس رقصیدند و بهترین زمان های برگزاری مسابقات لیگ برتر را فدای پرسپولیس کردند تا این تیم به دور بالاتر صعود کند اما بار دیگر ثابت شد آسیا جای هر تیمی نیست. با احترام به تیم خوب سپاهان باید بگویم اصفهانی‌ها هم در شرایط خیلی سخت و با خوش شانسی به خاطر نتایج رقم خورده در دیگر گروه‌ها به دور بعد راه پیدا کردند وگرنه هیچ یک از نمایندگان ایران شایستگی‌های فوتبال ایران را به نمایش نگذاشتند.

نوری با اشاره به حذف استقلال از آسیا یادآور شد: اهالی فوتبال و جامعه این ورزش به خوبی در این چند وقت جای خالی استقلال را احساس کردند. تیمی که در این سال‌ها از پس نمایندگان عربستان برمی‌آمد فقط استقلال بود ولی دیدیم که هیچ یک از نمایندگان ما نتوانستند مقابل تیم‌های عربستانی برنده شوند.

نوری اضافه کرد: تیم پرسپولیس در عربستان و در شرایطی که النصر ۱۰ نفره بود و داور آن همه به سود پرسپولیس سوت زد نتوانست این تیم را شکست بدهد. اما دیدیم که در تهران هم داور ژاپنی چطور ثابت کرد که اتفاقات لیگ برتر ما تا چه اندازه به سود پرسپولیس تمام می‌شود.

نوری گفت: هیچ بعید نبود وقتی پنالتی گولسیانی به تیر دروازه خورد و گل نشد اگر شرایط دیگری وجود داشت باز هم برای پرسپولیس ضربه را تکرار می‌کردند تا این تیم هر طور شده برنده شود. اما همانطور که گفتم لیگ قهرمانان آسیا جای هر تیمی نیست. از پرسپولیسی‌ها می خواهم آن ستاره‌های قلابی را از لباسشان بردارند و بدانند که ستاره‌های روی پیراهن استقلال با چه دشواری و سختی به دست آمده است. هر ستاره ای که ستاره نیست.

بازیکن سال‌های گذشته تیم استقلال همچنین درباره دیدار این تیم مقابل فولاد تصریح کرد: با توجه به عملکرد خوب جواد نکونام در تیم استقلال به ویژه در این مدت اخیر و البته شناخت خوبی که او از حریف خوزستانی دارد و این تیم در دو سال گذشته زیر دست خودش بوده خیال ما از این بابت راحت است. نکونام فولاد را از فولادی‌ها بهتر می‌شناسد. از طرفی بازیکنان استقلال هم ثابت کرده‌اند که تا چه اندازه برای پیروزی تلاش می‌کنند.

نوری در پایان افزود: تنها تیمی که در لیگ برتر شبیه به استقلال بازی می‌کند و می‌توان آنها را مدعی قهرمانی دید سپاهان است وگرنه پرسپولیس را که در لیگ خودمان دیده بودیم و حالا هم در لیگ قهرمانان آسیا دیدیم. این تیم اصلاً در حد و اندازه‌های رقابت با استقلال نیست. حتم دارم استقلال با همین شرایط خوب این فصل دوباره قهرمان خواهد شد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *