بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

برنامه کامل و ساعت بازی‌های یورو ۲۰۲۴

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ | ۱۲:۵۷
بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قرعه‌کشی مرحله نهایی یورو 2024 شب گذشته (شنبه) در شهر هامبورگ آلمان، میزبان این دوره از رقابت‌ها برگزار شد و 21 تیمی که مستقیماً صعود کرده‌اند، از سرنوشت خود مطلع شدند. در همین حال سه تیم دیگر هم که از میان 12 تیم مرحله پلی‌آف به جمع تیم‌های صعود کننده اضافه خواهند شد، همگروهان خود در مرحله نهایی را از همین حالا می‌شناسند.قرعه‌کشی یورو 2024| ایتالیا، اسپانیا و کرواسی در گروه مرگ

طبق اعلام یوفا برنامه کامل بازی‌های مرحله نهایی یورو 2024 به شرح زیر است:

مرحله گروهی
جمعه 25 خرداد
آلمان – اسکاتلند (مونیخ؛ 22:30 به وقت تهران)

شنبه 26 خرداد
اسپانیا – کرواسی (برلین؛20:30)
ایتالیا – آلبانی (دورتموند؛ 22:30)
مجارستان – سوئیس (کلن؛ 16:30)

یکشنبه 27 خرداد
صربستان – انگلیس (گلزن‌کرشن؛ 23:30)
برنده پلی‌آف A – هلند (هامبورگ؛ 16:30)
اسلوونی – دانمارک (اشتوتگارت؛ 19:30)

دوشنبه 28 خرداد
اتریش – فرانسه (دوسلدورف؛ 23:30)
بلژیک – اسلواکی (فرانکفورت؛ 19:30)
رومانی – برنده پلی‌آف B (مونیخ؛ 16:30)

سه‌شنبه 29 خرداد
پرتغال – کرواسی (لایپزیگ؛ 23:30)
ترکیه – برنده پلی‌آف C (دورتموند؛ 19:30)

چهارشنبه 30 خرداد
کرواسی – آلبانی (هامبورگ؛ 16:30)
اسکاتلند – سوئیس (کلن؛ 22:30)
آلمان – مجارستان (اشتوتگارت؛ 19:30)

پنجشنبه 31 خرداد
اسپانیا – ایتالیا (گلزن‌کرشن؛ 22:30)
دانمارک – انگلیس (فرانکفورت؛ 19:30)
اسلوونی – صربستان (مونیخ؛ 16:30)

جمعه اول تیر
برنده پلی‌آف A – اتریش (برلین؛ 19:30)
هلند – فرانسه (لایپزیگ؛ 22:30)
اسلواکی – برنده پلی‌آف B (دوسلدورف؛ 16:30)

شنبه 2 تیر
برنده پلی‌آف C – جمهوری چک (هامبورگ؛ 16:30)
ترکیه – پرتغال (دورتموند؛ 19:30)
بلژیک – رومانی (کلن؛ 22:30)

یکشنبه 3 تیر
سوئیس – آلمان (فرانکفورت؛ 22:30)
اسکاتلند – مجارستان (اشتوتگارت 22:30)

دوشنبه 4 تیر
کرواسی – ایتالیا (لایپزیگ؛ 22:30)
آلبانی – اسپانیا (دوسلدورف؛ 22:30)

سه‌شنبه 5 تیر
هلند – اتریش (برلین؛ 19:30)
فرانسه – برنده پلی‌آف A (دورتموند؛ 19:30)
انگلیس – اسلوونی (کلن؛ 22:30)
دانمارک – صربستان (مونیخ؛ 22:30)

چهارشنبه 6 تیر
جمهوری چک – ترکیه (هامبورگ؛ 22:30)
برنده پلی‌آف C – پرتغال (گلزن‌کرشن؛ 22:30)
اسلوواکی – رومانی  (فرانکفورت؛ 19:30)
برنده پلی‌آف B – بلژیک (اشتوتگارت؛ 19:30)

مرحله یک هشتم نهایی
شنبه 9 تیر
بازی 37: تیم اول گروه A – تیم سوم گروه C (دورتموند؛ 22:30)
بازی 38: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B (برلین؛ 19:30)

یکشنبه 10 تیر
بازی 39: تیم اول گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های A،D،E یا F (کلن؛ 22:30)
بازی 40: تیم اول گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F (گلزن‌کرشن؛ 19:30)

دوشنبه 11 تیر
بازی 41: تیم اول گروه F – تیم سوم یکی از سه گروه A، B یا C (فرانکفورت؛ 22:30)
بازی 42: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E (دوسلدورف؛ 19:30)

سه‌شنبه 12 تیر
بازی 43: تیم اول گروه E – تیم سوم یکی از گروه‌های A، B، C یا D (مونیخ؛ 19:30)
بازی 44: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F (لایپزیگ؛ 22:30)

مرحله یک چهارم نهایی
جمعه 15 تیر
بازی 45: برنده بازی 39 – برنده بازی 37 (اشتوتگارت؛ 19:30)
بازی 46: برنده بازی 41 – برنده بازی 42 (هامبورگ؛ 22:30)

شنبه 16 تیر
بازی 47: برنده بازی 43 – برنده بازی 44 (برلین؛ 22:30)
بازی 48: برنده بازی 40 – برنده بازی 38 (دوسلدورف؛ 19:30)

مرحله نیمه نهایی
سه‌شنبه 19 تیر
بازی 49: برنده بازی 45 – برنده بازی 46 (مونیخ؛22:30)
چهارشنبه 20 تیر
بازی 50: برنده بازی 47 – برنده بازی 48 (دورتموند؛ 22:30)

فینال
یکشنبه 24 تیر
برنده بازی 49 – برنده بازی 50 (برلین؛ 22:30)

انتهای پیام/

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *