بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

جانلوییجی بوفون: هیچ تیمی از هم‌گروهی با ایتالیا خوشحال نمی‌شود

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ | ۰:۱۳

طرفداری | اسطوره فوتبال ایتالیا از جام قهرمانی یورو 2024 رونمایی کرد.

ایتالیا در گروه دوم مسابقات یورو 2024 با آلبانی، کرواسی و اسپانیا قرار دارد و به عقیده بسیاری، گروه آتزوری سخت‌ترین و در اصطلاح گروه مرگ این رقابت‌هاست. جانلوییجی بوفون به عنوان سرپرست و مدیر تیم ملی ایتالیا که قهرمانی دوره قبل را از آن خود کرد، جام قهرمانی یورو ۲۰۲۴ را به سکوی برگزاری مراسم آورد و پس از آن به شرح وضعیت گروه دوم که ایتالای در آن حضور دارد پرداخت.

قرعه ایتالیا در جام ملت‌های اروپا 2024

ما به عنوان قهرمان دوره قبل، پا به این مسابقات می‌گذارد. متاسفانه با قرارگرفتن در سید چهارم بازی‌ها با قرعه سختی روبه‌رو شدیم. گروه فعلی ما شبیه گروهی که در سال 2012 در آن قرار گرفته بودیم هست. آنجا هم با کرواسی، اسپانیا و ایرلند هم‌گروه بودیم. آن سال ما به عنوان تیم دوم صعود کردیم پس ما خودمان نگرانی از این گروه نداریم. به نظرم بیشتر بقیه باید نگران باشند، چراکه هیچ تیمی از هم‌گروه شدن با ایتالیا خوشحال نمی‌شود. قرار است در گروهی بازی کنیم که از نظرم زیباست. برای بازیکنان و هواداران این گروه و در کل مسابقات، هیجان‌انگیز خواهد بود.

تیم‌های قوی‌تر از ایتالیا در یورو 2024

ما زمان و فرصت خوبی برای آمادگی در یورو داریم و می‌توانیم به پیشرفت خود ادامه دهیم. به عنوان ظرفیت تیم‌ها از طریق بازیکنان، سه چهار تیم بهتر از ما هستند، اما به عنوان یک تیم و بازیکنانی که در زمین وحدت فکری داشته باشند، نمی‌دانم چند تیم از ما قوی‌تر هستند.

بازی با آلبانی

دیدار خیلی حساسی خواهد بود. باید حواسمان کاملا به آلبانی باشد و این تیم را به هیچ‌وجه دست کم نگیریم. آلبانی تیم بسیار خوبی است و ارزش‌ها و کیفیت بالای خودش را قبلا به خوبی نشان داده است.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *