بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مکالمه گواردیولا و نونیز به روایت مک آلیستر؛ خبری از توهین نبود

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ | ۲۲:۱۷

طرفداری | پس از سوت پایان بازی منچسترسیتی و لیورپول، پپ گواردیولا و داروین نونیز در کنار زمین جر و بحث جدی داشتند. برخی از رسانه‌های محلی مدعی شده بودند مهاجم اروگوئه‌ای قرمزها سرمربی منچسترسیتی را کچل متقلب خطاب کرده است اما الکسیس مک آلیستر که در کنار زمین حضور داشت، روایت واقعی‌تری از این ماجرا دارد. هافبک آرژانتینی گفته است:

فکر می‌کنم یورگن کلوپ چیزی از مکالمات پایان بازی نفهمید. او از من پرسید که چه چیزی اتفاق افتاده اما واقعا خبری نبود. برخورد بسیار کوچکی بود. همان‌طور که یورگن گفت پپ و داروین بسیار احساسی هستند. پپ چیزی گفت و داورین هم پاسخش را داد، خبری از بی‌احترامی نبود. خنده من به همین دلیل بود و اگر می‌دانستم که درگیری جدی رخ داده به این شکل نمی‌خندیدم. پپ به شوخی می‌خواست چیزی بگوید و داروین هم چهره دیگری به خودش گرفت. یک جوری درگیری آن‌ها خنده‌دار بود و در همان جا هم باقی ماند. آن‌ها احترام زیادی به هم قائل هستند و شکی در این مورد وجود نداشت.  

مک آلیستر ادامه می‌دهد:

پپ برخوردش را شوخی می‌دید اما داروین آن را جدی گرفت. در مورد علت درگیری آن‌ها فکر می‌کنم بعد از یک کرنر یا سانتر، ضربه ارلینگ هالند نزدیک بود به دروازه وارد شود. پپ به سمت ما برگشت و گفت خیلی خوش‌شانس هستیم، یا یک چیزی شبیه به این. در لحظات پایانی بازی هم لوئیس دیاز می‌خواست با ضربه سر گلزنی کند اما آن‌ها توپ را مهار کردند. داروین به خاطر این صحنه به پپ گفت «حالا اونی که خوش‌شانسه شمایید». بعد از این حرف اوضاع بهم ریخت اما چیز جدی نبود. 

درگیری لفظی داروین نونیز و پپ گواردیولا در پایان دیدار منچسترسیتی و لیورپول 

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *