بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مالدینی: مدیریت جدید به هویت میلان احترام نمی گذارد؛ فروش تونالی ایده من نبود

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ | ۱۲:۵۳

طرفداری | پائولو مالدینی شش ماه پس از اخراج خود از کادر مدیریتی میلان درباره دوران حضور خود در این باشگاه و علت جدایی خود پرده برداشته است.

اسطوره روسونری در مصاحبه‌ای مفصل با ریپوبلیکا درباره فروش ساندرو تونالی، لیونل مسی و دلایل ترک میلان و آینده خود صحبت کرده که آن را با هم می‌خوانیم. چرا پس از شش ماه صحبت می‌کنید؟ من از ته دل صحبت می‌کردم و زمان باعث می‌شود آرامش خود را به دست بیاورید. افرادی هستند که بدون احترام واقعی به هویت و تاریخ میلان از آنجا عبور می‌کنند و افراد دیگری نیز با هویت این باشگاه مرتبط هستند. بهتر است این تاریخ و هویت بزرگ را حفظ کنیم. 

من هنوز هم میلان را دوست دارم اما باشگاه باید افرادی مثل من را حفظ و به آنها اعتماد کند. 

فورلانی به من گفت که ما بودجه کمی برای نقل و انتقالات تابستانی داریم اما پس از اینکه باشگاه را ترک کردم، بودجه نقل و انتقالات دو برابر شد.

  ترک میلان؟

اگر باشگاه 1.2 میلیارد فروخته شود، مالکیت جدید حق ایجاد تغییرات را دارد اما باید به افراد احترام گذاشت. باید بر سر حقوقم به توافق می‌رسیدم. به عنوان پسر چزاره مالدینی و پدر کریستین و دنیله و به عنوان مدیری که ۵ سال فوق العاده در این تیم سپری کردم، عشقم به میلان تغییری نمی‌کند. اطلاعات حقیقی را به ما نمی‌گویند و هر کس اعتقادی جز این دارد به خودش دروغ می‌گوید. به نظر من هواداران تحت تاثیر اقدامات آنها قرار نگرفته‌اند. درباره رابطه با کاردیناله:

با او طی یک سال تنها یک بار گپ زدیم و ۴ پیام به هم دادیم. گفت باید به هم اعتماد داشته باشیم و من هم همین کار را کردم و مشخص است که پایان آن چگونه بود. معتقدم تصمیم اخراج ما از ماه‌ها قبل گرفته شده بود و برخی این موضوع را می‌دانستند. اینکه بعد از کسب اسکودتو ما را اخراج کنند صورت جالبی نداشت. خواسته کاردیناله؟

قهرمانی در لیگ قهرمانان. توضیح دادم که یک برنامه سه ساله لازم است. یک استراتژی 35 صفحه‌ای پایدار و نیاز به بالا بردن کیفیت تیم، برای جری (کاردیناله)، دو نفر از همکاران بسیار نزدیک او و فورلانی ارسال شد.  روز اخراج؟

کاردیناله به من گفت که من و ماسارا اخراج شدیم. دلیلش را پرسیدم و او در مورد روابط بد ما با فورلانی به من گفت. به او گفتم که تا به حال با تو تماس گرفته‌ام که از او شکایت کنم؟ هرگز. اهداف فصل ما این بود: با فرض حذف از لیگ قهرمانان، یک دور حضور در لیگ اروپا و صعود به لیگ قهرمانان بعدی. آن نیمه نهایی حداقل 70 میلیون درآمد بیشتر برای باشگاه به همراه داشت و در اسپانسرینگ و فروش بلیت نیز رکورد شکنی کردیم. فروش تونالی؟

حتی با چنین پیشنهاد اغوا کننده‌ای همه کاری برای حفظ او انجام دادیم. ما هرگز مخالف فروش بزرگ نبودیم، اما نیازی به فروش او نبود. ما یک پنجم از بودجه نقل و انتقالات را برای ساندرو خرج کردیم و مجبور شدیم با مدیر عامل و مالکان بحث‌های زیادی داشته باشیم چرا که نه آنها نه تیم جذب بازیکن نمی‌خواست ساندرو را بخرد. خرید مسی؟

سعی کردیم وقتی او بارسلونا را ترک کرد و بازیکن آزاد بود، او را به خدمت بگیریم. تماس‌هایی برقرار کردیم، این اتفاق نیفتاد اما ایده آن همچنان باقی ماند. لئوناردو به من گفت که پاری سن ژرمن در خرید مسی پیشتاز است. مدیریت جدید میلان؟

هیئت مدیره جدید هیچ احترامی به تاریخ و هویت میلان نمی‌گذارد. لطفا به تاریخ میلان احترام بگذارید.اسکارونی اسکودتو را جشن گرفت اما من بارها دیدم که او زمانی که اوضاع خوب پیش نمی‌رفت استادیوم را ترک می‌کرد. ادامه دوران خود به عنوان مدیر:

گزینه‌های محدودی وجود دارد: هیچ تیم ایتالیایی دیگری نمی‌روم و شاید در یک باشگاه سطح بالا در اروپا کار کنم. من برنده شدن و ساختن را دوست دارم. عربستان؟معلوم نیست اما ایده جالبی است. 

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *