بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

جان الکان: ورود سرمایه گذار جدید؟ تمام مشکلات یوونتوس حل شده و به چنین چیزی علاقه نداریم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ | ۱:۱۳

فصل گذشته در سری آ 10 امتیاز از یوونتوس کسر شد و به همین دلیل آنها از رده سوم به رده هفتم سقوط کردند و موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان نشدند. همچنین آنها از سوی یوفا به مدت یک سال از حضور در رقابت های اروپایی محروم شدند. در پی این اتفاقات، آندره آ آنیلی رئیس یوونتوس استعفا داد و در پی آن هیئت رییسه و مدیران نیز کنار رفتند. در حال حاضر جان الکان، رئیس هیئت رئیسه هولدینگ اکسور که یوونتوس زیرمجموعه آن است، بیشتر عهده دار امور باشگاه است و او نزدیکان خود را در راس کار قرار داده است. 

به گزارش فوتبال ایتالیا، جان الکان در مورد شرایط این تیم گفت:

خوشحالم که می بینم یوونتوس در بالای جدول است. این نشان می دهد حل مشکلات داخلی چقدر اهمیت دارد. وقتی نگرانی خارج از زمین وجود نداشته باشد، احتمال نتیجه گیری در زمین هم بیشتر است. یک امتیاز مقابل اینتر نتیجه خوبی بود. فصل بسیار طولانی است و بعضی از تیم ها قدرتمند هستند. 

در این هفته شایعات زیادی در مورد آینده مکس الگری منتشر شد. بعضی روزنامه ها گزارش دادند آنتونیو کونته به دلیل رابطه بسیار خوبی که با جان الکان دارد، سرمربی بعدی یوونتوس خواهد بود اما او از الگری حمایت کرد:

مربی جام های زیادی را کسب کرده و امیدواریم بتواند جام های بیشتری بگیرد. او هم امیدوار است. لیگ هیجان انگیزی است و بازی های کوپا ایتالیا نیز در پیش است. 

همچنین بعضی روزنامه ها گزارش دادند ممکن است سران یوونتوس به فکر فروشی بخشی از سهام باشگاه به سرمایه گذاران بزرگ باشند. الکان این موضوع را رد کرد:

هیچ سرمایه گذار خارجی به ما پیشنهادی نداده و ما هم هیچ تماسی با آنها نگرفته ایم. ما به چنین چشم اندازی علاقه نداریم. مدیران کنونی باشگاه همه چیز را از نظر ورزشی حل کرده اند. حالا باید روی آینده تمرکز کنیم. 

هولدینگ اکسور اخیرا تصمیم گرفت 200 میلیون یورو به باشگاه یوونتوس تزریق کند تا حساب های مالی این باشگاه با مشکل مواجه نشود:

این سال برای یوونتوس سال صفر است و افزایش سرمایه لازم بود تا به ما قدرت دهد طی سه سال آینده با جاه طلبی در درون و بیرون از زمین کار کنیم. هدف ما برتری است. 

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *