بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

درآمد یک میلیارد دلاری ورزش زنان جهان در سال ۲۰۲۴

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ | ۱۰:۵۷
بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شرکت حسابرسی و مشاوره Deloitte مطالعه‌ای در مورد درآمد ورزش‌های حرفه‌ای زنان انجام داد. بر اساس نتایج آن، در سال 2024 برای نخستین بار آنها از یک میلیارد دلار فراتر خواهند رفت.روبلف: بهترین فصل دوران حرفه‌ای‌ام را سپری کردم

بر اساس این گزارش؛ درآمد پیش‌بینی‌شده 1.28 میلیارد دلاری از مسابقات، پخش و بازرگانی تشکیل شده است. این مقدار 300 درصد بیشتر از نتایج ارزیابی انجام شده توسط این شرکت در سه سال قبل است. ورزش زنان به طور فزاینده‌ای به عنوان یک محصول منحصر به فرد دیده می‌شود که متفاوت از ورزش حرفه‌ای مردانه است. افزایش جذب هواداران و سرمایه‌گذاران منجر به ایجاد فرصت‌های جدید و بهبود یافته برای باشگاه‌ها و لیگ‌ها می‌شود.

معاملات تجاری بین لیگ‌ها و تیم‌ها با 55 درصد درآمد بیشترین درآمد را به خود اختصاص می‌دهند و فروش حق پخش نیز 27 درصد است. انتظار می‌رود در مقایسه با سال 2023، درآمد مسابقات 5 درصد رشد کند و 19 درصد از کل درآمد را به خود اختصاص دهد. پیش‌بینی می‌شود که فوتبال و بسکتبال پردرآمدترین ورزش‌های زنان در سال 2024 باشند و 71 درصد از کل درآمد جهانی را به خود اختصاص دهند.

انتهای پیام/

دسته بندی ها : خبرگزاری تسنیم
برچسب ها :

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *