بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پارادوچرخه‌سواری از فدراسیون جدا می‌شود؟

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ | ۸:۱۳
بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از بازی‌های پاراآسیایی 2022 هانگژو که یک ماه قبل برگزار شد، شنیده شد که برخی از رشته‌هایی که در سال‌های گذشته از فدراسیون ورزش‌های جانبازان و توان‌یابان جدا شده و زیرمجموعه فدراسیون همان رشته شده‌اند، احتمالاً باز هم به فدراسیون قبلی‌شان باز می‌گردند.رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری: استراتژی اعزام های کیفی را باید ادامه بدهیم

 

دلیل این مسئله، عملکرد نه چندان مطلوب این رشته طی سال‌های قبل بود که رضایت ورزشکاران آن حوزه و همچنین کمیته ملی پارالمپیک را جلب نکرد و همچنین برخی مسائل مدیریتی پیرامون آنها وجود داشت.

یکی از این رشته‌ها، پارادوچرخه‌سواری است؛ رشته‌ای که در هانگژو فقط یک برنز توسط محمد دلیر کسب کرد.

رسول اسدی رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری در این باره به خبرگزاری تسنیم گفت: ما چنین تصمیمی نداریم، اما اگر بودجه‌ای که کمیته پارالمپیک می‌دهد، متناسب با هزینه‌هایش نباشد، ممکن است تصمیمات دیگری بگیریم؛ کما اینکه تا الان هم این بودجه متناسب با هزینه‌های بخش پارادوچرخه‌سواری نبوده است.

وی ادامه داد: ما دوست داریم این حوزه را همچنان در اختیار داشته باشیم، اما شرایط باید به‌گونه‌ای باشد که بتوانیم کارها را انجام بدهیم. ما الان این رشته را در زیرمجموعه فدراسیون داریم و نگاه‌مان این است که باید وظیفه خود را در قبالش انجام بدهیم. هر زمان هم که ببینیم شرایط به شکل دیگری وجود دارد، با مسئولان کمیته پارالمپیک صحبت می‌کنیم.

به گزارش تسنیم، طی هفته‌های گذشته رشته تیراندازی با کمان از فدراسیون مربوطه جدا شد و یکبار دیگر زیرمجموعه فدراسیون ورزش‌های جانبازان و توان‌یابان قرار گرفت. همچنین درخواست‌هایی مربوط به جدا شدن رشته‌های تنیس روی میز و تکواندو نیز شنیده می‌شود.

انتهای پیام/

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *