بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پشت پرده عصبانیت یحیی گل محمدی؛ راننده ناشی!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ آذر ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۹

دلیل ناراحتی شدید سرمربی پرسپولیس پس از کنفرانس خبری بازی مقابل النصر مشخص شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از خبرورزشی، یحیی گل‌محمدی بعد از رسیدن به محل کنفرانس خبری تیمش بسیار عصبی بود. او مسابقات ای اف سی را به بازی های محلات و روستایی تشبیه کرد و از ناماهنگی که برای ورود او به محل کنفرانس وجود داشت،بسیار عصبی بود. اما ماجرای این ناراحتی و عصبانیت گل‌محمدی چه بود؟

گل‌محمدی از هتل محل اقامت تیمش در ریاض با یک ماشینی که از قبل هماهنگ شده بود، راهی ورزشگاه الاول پارک شد. گویا این راننده ناشی که حامل سرمربی پرسپولیس بود، خیلی به مسیرها مسلط نبود و از راهی گل‌محمدی را به ورزشگاه آورد که ترافیک شدیدی داشت. این در حالی‌ست که خبرنگاران ایرانی و سایر اعضای تیم پرسپولیس از جمله مدیران حاضر در عربستان همان راه در مدت زمان کمتری طی کردند و به ورزشگاه رسیدند.

همچنین وقتی یحیی وارد ورزشگاه خانگی النصر شد، باز هم آن راننده نمی دانست که محل کنفرانس خبری کجاست و حتی کسی از مسئولان باشگاه النصر و مسئولین ورزشگاه هم متوجه حضور گل‌محمدی نشدند تا او را راهنمایی کنند.

همین موضوع سبب شد تا یحیی در داخل ورزشگاه هم برای دقایقی معطل و سردرگم شود و کسی هم پاسخگوی او نبود. یحیی حدود ۲۰ دقیقه در داخل ورزشگاه به دنبال سالن کنفرانس می گشت و همین موضوع او را خیلی عصبی کرده بود. از همین رو وقتی به داخل کنفرانس رسید، به انگلیسی شروع به انتقاد شدید از مسئولان ای‌اف‌سی کرد و از ناهماهنگی‌های به وجود آمده به شدت شاکی بود.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *