بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ساری: اگر به این نتیجه برسم که من مشکل لاتزیو هستم، بلافاصله استعفا خواهم داد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ | ۱۷:۵۳

دیدار سالرنیتانا و لاتزیو در هفته 13 سری آ 2023/24 با برتری 2-1 تیم شهر سالرنو به پایان رسید. لاتزیو ششمین باخت این فصل خود در سری آ را مقابل تیم بدون برد و قعرنشین سری آ تجربه کرد. اوضاع برای مائوریتزیو ساری در پایتخت ایتالیا کاملاً نگران کننده دنبال می شود. تداوم روزهای بد لاتزیو؛ اولین برد قعرنشین سری آ رقم خورد!

ساری بعد از این شکست در مصاحبه با DAZN گفت:

اگر من جای رئیس لوتیتو بودم، مداخله ای جدی انجام می دادم. به طور کلی موافق نگه داشتن دائمی بازیکنان در مجموعه تمرینی باشگاه نیستم اما باید کاری کرد تا شرایط تغییر کند. تیم ابتکار عمل و شخصیت خود را از دست داده است. وقتی گل اول را زدیم، برای 50 دقیقه به عقب نشینی در زمین خودی تمایل پیدا کردیم درحالیکه چنین نگرشی در ذات تیم های من نیست.

به وضوح چیزی به درستی کار نمی کند. اگر اطمینان پیدا کنم که مشکل از من است، بلافاصله کناره گیری خواهم کرد. شرایط فعلی را درک نمی کنم چون نسبت به فصل گذشته رفتار من با بازیکنان تفاوتی نکرده است. در هر صورت فکر می‌کنم باید به آنها سخت تر بگیرم. اگر طی چند روز آینده ارزیابی کنم و متوجه شوم که مشکل از من است، اولین کسی خواهم بود که پس از صحبت با رئیس تصمیم به کناره‌گیری خواهم گرفت.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *