بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مناف هاشمی: ۵۰ میلیارد در چند مرحله به حساب فدراسیون‌ها واریز می‌شود/ فدراسیون ژیمناستیک تعلیق نشده است

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ | ۱۷:۲۵
بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مناف هاشمی در حاشیه اختتامیه لیگ‌های دوچرخه‌سواری در پاسخ به این پرسش که کمیته ملی المپیک برای فدراسیون‌هایی که صد درصد بودجه خود را دریافت کرده‌اند باز هم قرار است پولی واریز کند یا خیر، اظهار داشت: برای فدراسیون‌هایی که صد درصد بودجه خود را دریافت نکرده‌اند حتماً ظرف یک ماه آینده واریزی انجام می‌دهیم. متممی را برای فدراسیون‌های المپیکی و فدراسیون‌هایی که در بازی‌های آسیایی هستند، تهیه کردیم که در اولین جلسه هیئت اجرایی آن را تصویب می‌کنیم و طبق آن مبلغ 50 میلیارد را در دو سه مرحله به حساب این فدراسیون‌ها واریز خواهیم کرد. پس از اینکه این متمم تصویب شد اطلاعات بیشتر مربوط به آن را اعلام خواهیم کرد.آقایی عضو شورای اعزام کمیته ملی المپیک شد

وی در مورد رویکرد کمیته ملی المپیک از برگزاری مجمع عمومی هفته آینده 14 آذر تصریح کرد: این مجمع سالیانه 1401 است. سال گذشته انتخابات کمیته ملی المپیک بود و مجمع سالیانه برگزار نشد. شش اول ماه آن مربوط به مدیریت قبل است و شش ماه دوم تیم جدید مستقر شد. باید مجمع سالیانه را زودتر برگزار می‌کردیم، اما به دلیل در پیش بودن بازی‌های آسیایی دو سه ماه به تعویق افتاد. البته قبل از بازی‌های آسیایی هم در دستور کار بود و همه کارها انجام شده بود، اما تشخیص اعضای هیئت اجرایی این بود که به بعد از بازی‌ها موکول شود. در مجمع درباره بازی‌های آسیایی هم گزارشی ارائه خواهیم کرد، اما در کل مجمع مربوط به عملکرد کمیته ملی المپیک در سال 1401 است.

دبیر کمیته ملی المپیک در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه «برنامه کمیته ملی المپیک برای المپیک پاریس چه چیزی است و تاکنون چه اقداماتی انجام داده است؟»، خاطر نشان کرد: جلسات تکنیکی و فنی را با وزارت ورزش برگزار می‌کنیم. در مورد مباحث پشتیبانی و بین‌المللی هم کمیته ملی المپیک باید پاسخگو باشد. ما برنامه‌ها را در دو محور دنبال می‌کنیم، اما در آینده که ستاد المپیک تشکیل شود و اعضا مشخص شوند بحث‌ها فنی‌تر دنبال خواهد شد. اجازه بدهید یک مقدار جلسات ما جلو برود و پس از آن نتایج را اعلام خواهیم کرد.

وی راجع به مشکلات بین‌المللی دوچرخه‌سواری و ژیمناستیک گفت: در مورد انتخابات دوچرخه‌سواری ابهامی نداریم و امیدواریم در سایت بین‌المللی نام رئیس قرار بگیرد. فدراسیون خودش دارد تلاش می‌کند و ما هم هر کاری از دست‌مان بر بیاید برای این فدراسیون انجام خواهیم داد. در مورد ژیمناستیک هم تیم مشترکی مسائل را دنبال می‌کند و فعلاً اجازه بدهید که اظهارنظری نکنم. قطعاً به نتیجه رسید اعلام خواهم کرد.

هاشمی در پاسخ به این پرسش که «فدراسیون ژیمناستیک تعلیق شده است؟»، تأکید کرد: خیر، چنین چیزی نیست.

انتهای پیام/

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *