بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

عصبانیت ایتالیانو از مهاجمان فیورنتینا: آنها امشب نمی توانند با لبخند به خانه بروند

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ | ۲:۲۹

فیورنتینا یک بار دیگر شانس های زیادی برای گلزنی خلق کرد اما در گلزنی ناموفق بود و در نهایت 1-0 مقابل میلان شکست خورد.

در گفتگو با اسکای ایتالیا، از وینچنزو ایتالیانو سوال شد آیا این یک مشکل تاکتیکی است؟ و سرمربی ایتالیایی باید کارهای زیادی در این رابطه انجام دهد؟

طی 2 سال اخیر ما اغلب راه حل های متفاوتی را امتحان کرده ایم؛ در حمله، دفاع، تغییر سیستم، تغییر خصوصیات…من احساس می کنم اینجا بحث فردی نیز وجود دارد. مهاجمان ما امشب نمی توانند با لبخند به خانه بروند. باید این را احساس کنند. بلتران نیمه دوم شانس بزرگی داشت و به سادگی او در مصاف تک به تک باید کارهای بیشتری انجام می داد. او اخیرا آمادگی کامل نداشت اما سایرین همه در تمرینات فرم خوبی داشتند و این مرا عصبانی می کند. 

نمی دانم مشکل از استعداد، درنده خویی یا اراده است، فقط می دانم با این نیمه دوم ما نمی توانیم بدون حتی زدن یک گل به خانه برویم. حداقل یک گل! این ناامیدکننده است. شما به سن سیرو می آیید، میلان را به نیمه زمین خودش عقب می رانید و هیچ چیزی برای نشان دادن به دست نمی آورید! 

واقعیت این است ما این کرنرها را داشتیم که توپ جلوی خط دروازه می چرخد و هیچکس آن را وارد گل نمی کند. برای من مهم نیست چگونه…با صورت، زانو، پشت…فقط توپ را وارد دروازه کنید! هیچ راه حل دیگری وجود ندارد. وضعیت ما این است! ما خوب بازی می کنیم، مقابل حریفانی که نسبت به ما برتر هستند، در بازی تسلط داریم. پس باید سرمان را بالا کنیم، اشتیاق را از دست ندهیم و ادامه دهیم. 

 

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *