بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تکلیف پرونده استقلال مشخص شد

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳ آذر ۱۴۰۲ | ۸:۴۵

چند روزی است که گفته می شود پرونده باشگاه استقلال به خاطر تخلف در چهار مورد به کمیته انضباطی ارسال شده است. این خبر هم تایید شده است و هم رد! با این حال به نظر می رسد از صحبت های دبیر کل می توان کدهای جدیدی دریافت کرد. اینکه فعلا پرونده ای از باشگاه استقلال به کمیته انضباطی ارسال نشده است. البته این بدین معنی نیست که همه قراردادها در استقلال بدون ایراد بوده است. کمیته نظارت بر قراردادها تذکراتی به باشگاه استقلال داده است و خواستار تصحیح قراردادها شده است. همان طور که موارد مشابه به باشگاه پرسپولیس هم تذکراتی داده شده است.

هدایت الله ممبینی در مهمترین بخش صحبت هایش در مصاحبه امروز این چنین گفت: «کمیته تخصصی نظارت بر امور قراردادها این مباحث را پیگیری می‌کند. مطابق قوانین تدوین شده جلساتی با باشگاه‌ها برگزار و تذکرات جدی داده شد. روند جذب بازیکن و کادرفنی توضیح داده شد. اجازه بدهید ما هم این بحث را زیاد باز نکنیم و در کمیته با توجه به توانمندی‌ها و بررسی‌های موجود کاری انجام شود. اگر موردی باشد، به کمیته انضباطی منتقل می‌شود. مانند کاری که در گذشته با یک یا ۲ باشگاه انجام شد. بررسی‌ها در حال انجام است و پس از اعلام نظر کارگروه نظارت بر قراردادها ما هم کامل اطلاع‌رسانی می‌کنیم.»

با این مصاحبه باید گفت تکلیف پرونده باشگاه استقلال مشخص شد. این تیم با تذکر کمیته نظارت بر قراردادها مواجه شده است اما هنوز پرونده ای از این تیم به کمیته انضباطی ارسال نشده است.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *