بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

افزایش تردیدها در مورد حضور یورین تیمبر در یورو ۲۰۲۴

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲ | ۱۴:۲۹

طرفداری | یورین تیمبر، مدافع هلندی آرسنال، به احتمال زیاد یورو ۲۰۲۴ را از دست خواهد داد. تیمبر ۲۲ ساله در اولین دیدار فصل 24-2023 آرسنال مقابل ناتینگهام فارست دچار مصدومیت شد و زمین مسابقه را ترک کرد. آژمایشات پزشکی نشان از پارگی رباط صلیبی قدامی این مدافع هلندی داشت که باعث شد این بازیکن تحت عمل جراحی قرار بگیرد. توپچی‌ها امیدوار بودند که این مدافع هلندی به دیدارهای پایان فصل برسد اما به نظر می‌رسد حضور او در ادامه بازی‌های فصل جاری ناممکن باشد.

به گزارش AD هلند، بعید است که یورین تیمبر در یورو ۲۰۲۴ در آلمان عضوی از ترکیب رونالد کومان باشد. هواداران آرسنال برای بازگشت ستاره سابق آژاکس در سال جدید آماده می‌شدند، اما احتمال دارد بازگشت او به میادین کمی دیرتر از چیزی که در ابتدا پیش بینی می‌شد، اتفاق بیفتد. هلند پس از فرانسه صدرنشین با 18 امتیاز، بالاتر از یونان ۱۳ امتیازی در رده دوم قرار گرفت و جواز حضور در یورو ۲۰۲۴ را کسب کرد.

تیمبر در تابستان امسال با انتقالی ۴۰ میلیون پوندی از آژاکس به آرسنال منتقل شد. این بازیکن با آژاکس دو بار در فصول ۲۱-۲۰۲۰ و ۲۲-۲۰۲۱ قهرمانی لیگ هلند را کسب کرد و در فصل ۲۲-۲۰۲۱ به عنوان بهترین بازیکن لیگ هلند انتخاب شد.

مصدومیت جدی یورین تیمبر؛ مدافع آرسنال برای ماه‌ها از میادین دور خواهد بود

یورین تیمبر حداقل شش ماه از میادین دور خواهد بود

آرسنال برای جذب جانشین یورین تیمبر آماده می شود

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *