بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رد اعتراض استقلال در کمیته استیناف

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲ | ۱۳:۴۵

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با صدور آراء مختلف، نظر خود درخصوص پرونده‌های گوناگون را اعلام کرد که طی آن، سه اعتراض باشگاه استقلال به سه رأی صادره از سوی کمیته انضباطی رد شد!

مورد نخست به اعتراض باشگاه استقلال مبنی بر جریمه ۵۱ میلیون تومانی درخصوص عدم حضور جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار هفته ششم لیگ برتر بازمی‌گردد که این اعتراض از سوی کمیته استیناف رد شد.

در رأی صادره آمده است:

«در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت باشگاه تجدیدنظر خواه به پرداخت مبلغ ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی به‌دلیل عدم شرکت سرمربی آن تیم (جواد نکونام) درنشست خبری هفته ششم لیگ برتر صادر گردیده است. لذا با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید به‌عمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تائید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.»

مورد دوم به اعتراض استقلالی‌ها نسبت به رأی صادره از سوی کمیته انضباطی درخصوص جواد نکونام برمی‌گردد. جایی که سرمربی آبی‌ها به دلیل صحبت‌هایش در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم، یک جلسه تعلیقی محروم شد.

با اعلام کمیته استیناف، اعتراض آبی‌ها به این رأی نیز رد شده است:

«در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت جواد نکونام سرمربی تیم استقلال به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت شش ماه و یک میلیارد ریال جریمه نقدی به‌دلیل نشر اکاذیب علیه مقامات رسمی فوتبال با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید به‌عمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تائید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.»

و بالاخره اعتراض سوم استقلالی‌ها به جریمه ناشی از پرتاب اشیاء به درون زمین و از سوی هواداران بازمی‌گردد که این موضوع نیز رد شد:

«در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت باشگاه تجدیدنظر خواه به پرداخت جریمه نقدی به مبلغ ۵۱۰ میلیون ریال به‌دلیل پرتاب اشیاء توسط تماشاگران منتسب به داخل زمین بازی شده است با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید به‌عمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تائید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.»

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : , ,

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *