بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ادعای جدید درویش درباره مخالفت یحیی با جذب مهاجم سوئدی

منبع : خبرانلاین
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ | ۱۸:۴۹

رضا درویش، پس از امضای قرارداد با نبیل باهویی، مهاجم سوئدی، در مورد وضعیت او گفت: می‌دانید که ایشان چند روزی در تهران بود و در بدو ورود دچار بیماری شد و شبه کرونا گرفته بود و یکی، دو روز گذشته بهبود پیدا کرد و برای انعقاد قرارداد آمد. البته قبلا اینترنتی بسته بودند و فیزیکی‌اش را هم امضا کردند تا از بعد از ظهر در تمرینات حضور پیدا کنند.

او در مورد مدت قرارداد مهاجم سوئدی گفت: فعلا قراردادش یک ساله است و در صورت رضایت باشگاه و کادرفنی، قراردادش تمدید می‌شود.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد تست پزشکی باهویی گفت: او قبلا تست پزشکی را داده بود ولی به علت سرماخوردگی گفتیم احتیاط کنیم و یکی، دو بازیکن هم سرماخوردگی داشتند و گفتند بهبودی کامل حاصل بشود و بعد در تمرینات حضور پیدا کنند و از امروز بعدازظهر به تمرین می‌رود.

او در مورد مخالفت یحیی با جذب نبیل باهویی توضیح داد: آقای گل‌محمدی نه اینکه با ایشان مخالف باشند بلکه می‌گفتند مهاجم با کیفیت خیلی بالاتری می‌خواستیم ولی سقف قرارداد اجازه نمی‌داد و باید بازیکنی می‌گرفتیم که به سقف قراردادمان بخورد. در یکی، دو سال اخیر تنها باشگاهی که استانداردها را رعایت کرده، پرسپولیس است.

او در مورد شکایت باشگاه استقلال بابت سقف قرارداد پرسپولیس گفت: هر روز یک شکایت مطرح می‌شود ولی تا ثبت نشود متوجه نمی‌شویم.

درویش در خصوص قانون سقف قرارداد گفت: اگر به نظر من شش ماه قبل از لیگ می‌گفتند که چنین قانونی می‌گذارند، برنامه ریزی بهتری می‌توانستیم بکنیم. روزی که بستن کمربندها را ممنوع کرده بودند چالش‌هایی وجود داشت ولی الان امری عادی شده. اگر همه خوب رعایت کنند مشکلی به وجود نمی‌آید.

258 258

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *