بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

برگزاری 4 بازی تدارکاتی برای تیم‌ملی در خردادماه

منبع : خبرانلاین
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۰:۵۵

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال ایران درخصوص روند آماده سازی ملی پوشان گفت: در قطر صحبت هایی کردیم که ما و آمریکا با هم بازی دوستانه برگزار کنیم. حتی قبل از مراسم قرعه کشی به همراه دوستانی که با من به قطر آمده بودند،‌ با مدیر ورزشی تیم ملی آمریکا صحبت کردیم و قرار شد بازی دوستانه برگزار کنیم، اما وقتی همگروه شدیم، دیگر برگزاری این بازی تدارکاتی میسر نیست.

وی ادامه داد: ولی توانستیم صحبت‌های خوبی را با کشورهای دیگر انجام بدهیم. امسال شرایط متفاوت تر است، به دلیل اینکه تیم‌های اروپایی در ماه ژوئن مسابقه دارند و ما اصلا نمی توانیم با آنها بازی کنیم. با یک سری تیم‌های خاص که در پلی آف حضور دارند، بازی خواهیم کرد.استیلی در گفتگو با برنامه یکصد ادامه داد: برخی از تیم های آفریقایی که بازی ندارند در دسترس هستند. متأسفانه با تیم هایی که در کونکاکاف و اروپا بازی هایی را در پیش دارند، نمی توانیم بازی تدارکاتی برگزار کنیم. در ماه سپتامبر یک هفته اردو داریم. مهمترین اردوی ما در ماه ژوئن یا خرداد است که 2 هفته طول می کشد.

مدیر تیم ملی فوتبال با اشاره به اینکه مهمترین اردوی ما در خرداد ماه است، گفت: با برنامه ریزی که با اسکوچیچ و سرپرست فدراسیون فوتبال آقای ماجدی انجام دادیم، بنا بر این شد که بتوانیم در ماه ژوئن 4 بازی تدارکاتی را در کشور قطر برگزار کنیم.

استیلی ادامه داد: خوشبختانه قطر همکاری خوبی با ما دارد و میرشاد ماجدی هم که به زبان انگلیسی مسلط است،‌ ارتباط خوبی را با مسئولان فدراسیون این کشور و همچنین اینفانتینو، رئیس فیفا برقرار کرده است. ان شالله که بتوانیم بازی های تدارکاتی خیلی خوبی برگزار کنیم و بچه ها را برای دیدارهای جام جهانی آماده کنیم.

251 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *