بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

معتمدی: سپهرزاد کم لطفی کرد/ لزومی به پنهان شدن سرپرست نیست

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳:۴۱
بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به انتقادات روز گذشته هادی سپهرزاد مربی دوومیدانی و حسین رسولی ملی‌پوش پرتاب دیسک که به ازبکستان اعزام شده بودند، اظهار داشت: واقعاً از صحبت‌های سپهرزاد تعجب می‌کنم. ما همه تلاش خود را می‌کنیم که بهترین شرایط را برای ورزشکار به وجود بیاوریم، اما با چنین حرف‌هایی مواجه می‌شویم. شنیدم که درباره بد بودن پرواز به ازبکستان صحبت شده است. در باره باید بگویم که از ایران به تاشکند هم پرواز مستقیم وجود دارد، هم غیر مستقیم. پرواز مستقیم 2 ساعته است، اما پرواز غیر مستقیم از طریق ترکیه یا امارات حداقل 10 ساعت طول می‌کشد که منطقی نبود این کار را انجام بدهیم. ما حتی حسین رسولی و مهدی صابری و هادی سپهرزاد به عنوان سرپرست را یک روز زودتر فرستادیم تا در کوتاه‌ترین زمان به مقصد برسند. این دوستان گفته‌اند که زمان پرواز خوب نبوده و خوابشان بهم ریخته، آن هم در شرایطی که اگر با پرواز غیر مستقیم می‌روند، باید بی‌خوابی بیشتری را تحمل می‌کردند.سپهرزاد: سرپرست فدراسیون سلام کرد و به سرعت پنهان شد

 

وی افزود: ما که پرواز اختصاصی نداریم که بخواهیم ورزشکاران را با آن اعزام کنیم. ضمن اینکه زمان پروازها در اختیار فدراسیون نیست و محدودیت در این باره وجود دارد. ما تلاش کردیم که ورزشکاران با شرایط خوبی به ازبکستان برود. در حالی به ما ایراد گرفته می‌شود که سپهرزاد حتی نمی‌دانست زمان مسابقه پرتاب دیسک چه ساعتی است تا حداقل تمرینات شاگردش را قبل از اعزام تغییر بدهد و به زمان برگزاری مسابقه نزدیک کند. خُب در چنین شرایطی طبیعی است که بدن ورزشکار خواب باشد، چون اصول اولیه رعایت نشده است.

معتمدی با بیان اینکه سپهرزاد به عنوان سرپرست دو ورزشکار اعزامی، قبل از سفر به ازبکستان پایش را به فدراسیون نگذاشته بود، ادامه داد: او شب قبل از پرواز اعلام کرد که پول بدهیم و خزانه‌دار در فاصله کوتاهی این کار را انجام داد، در حالی که سپهرزاد درخواستش را خیلی دیر مطرح کرده بود. او حتی گزارش سفر به ازبکستان را نداده و ما از طریق اخبار متوجه شدیم که رسولی و صابری چه رکوردهایی را ثبت کرده‌اند.

سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی با اشاره به اینکه سپهرزاد با بیان مسائل مختلف، کم لطفی کرده است، گفت: من شخصاً هم با رسولی و هم صابری در زمان حضورشان در ازبکستان صحبت کردم. متاسفانه عنوان شد که سرپرست فدراسیون وقتی که سپهرزاد را در فدراسیون دیده، سلام کرده و قایم شده است. واقعاً ضرورتی به قایم شدن نیست. مطیعی با همه توان در حال انجام امور مربوطه از جمله سفرهای ورزشکاران و انجام هماهنگی‌های لازم است و هیچ لزومی ندارد که تصمیم به پنهان شدن از مربی یا ورزشکار بگیرد. روزی که سپهرزاد به فدراسیون آمد، سر مطیعی شلوغ بود و او حتی تا ظهر از اتاقش بیرون نیامد.

وی درباره انتقادات مطرح شده درخصوص سفر زمینی تیم ملی دوومیدانی به مساقات غرب آیسا در بصره عراق گفت: لیست اولیه 38 نفر بود که به 51 نفر افزایش دادیم، هر چند که در نهایت مجوز 41 نفر صادر شد و مجبور شدیم برخی نفرات را از فهرست حذف کنیم. اعزام با این تعداد نفرات خیلی سخت است. اعزام این نفرات با هواپیما سخت است و هزینه زیادی هم دارد. اگر می‌خواستیم با هواپیما اعزام کنیم، باید بلیت نجف یا کربلا می‌گرفتیم و از آنجا نیز یک سفر 4،5 ساعته با اواتوب وجود داشت. با بررسی همه جوانب تصمیم گرفتیم ملی‌پوشان را با دو اتوبوس مجهز اعزام کنیم. می‌توانستیم فقط 10 نفر را در لیست قرار بدهیم و آنها را با هواپیما بفرستیم، اما تصمیم گرفتیم با توجه به فراهم شدن فرصت رقابت با کشورهای دیگر، افراد بیشتری را اعزام کنیم تا این تجربه را بدست بیاورند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *