بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

نیما نکیسا: در تلاش هستیم در زمان معین شده، موارد را حل و مجوز ملی ذوب آهن را بگیریم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۸:۰۱

طرفداری | باشگاه ذوب آهن موفق به اخذ مجوز حرفه ای نشده است.

نیما نکیسا درباره صدور آرای هیئت بدوی مجوز باشگاهی و عدم دریافت مجوز ملی ذوب‌آهن، اظهار داشت:

برخی موارد درباره ایمن‌سازی ورزشگاه فولادشهر وجود داشت که باید در تعامل و همکاری با سازمان‌های دیگر اتفاق می‌افتاد. همین مورد باعث شد نتوانیم طبق ماده قانونی حرفه‌ای‌سازی موفق به اخذ مجوز ملی شویم. تلاش می‌کنیم تا زمانی که تعیین شده موارد را پیش ببریم.

وی افزود:

باید هماهنگی‌هایی صورت بگیرد که بر اساس قانون این موارد تعیین شده پیش برود. این موضوع کمی زمان‌بر شده اما مشغول تلاش برای انجام آن هستیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در گفتگو با تسنیم در مورد اینکه با توجه به ارجاع پرونده ذوب‌آهن به کمیته انضباطی اطلاع دارد، چه میزان جریمه در انتظار باشگاه تحت مدیریت او است، گفت:

این موضوع باید توسط کمیته انضباطی تعیین شود و منتظر می‌مانیم ببینیم چه جریمه مالی در نظر می‌گیرند.

نکیسا در پاسخ به این سؤال که آیا مشکلات ایمن‌سازی و موارد مربوط به مجوز حرفه‌ای به دلیل به مسائل مالی باشگاه انجام نشده است، تصریح کرد:

مشکل مالی از این جهت نداریم. تا امروز هر موردی که از مدیرعامل کارخانه درخواست کردیم، انجام شده است. در این موضوع بعضی موارد باید با هماهنگی ارگان‌های دیگر انجام شود که همین موضوع کار را کمی زمان‌بر و سخت کرده است. برای مثال در یکی از آیتم‌ها باید مطابق نظر آتش‌نشانی کار انجام شود. 100 آیتم باید مورد بررسی قرار گیرد تا مجوز حرفه‌ای صادر شود.

وی راجع‌ به اینکه آیا با توجه به عدم دریافت مجوز ملی باشگاه ذوب‌آهن فصل آینده امکان حضور در لیگ برتر را دارد، عنوان کرد:

در صورتی که فصل بعد یعنی 1404-1403 نتوانیم مجوز ملی کسب کنیم،‌ آن وقت دیگر امکان حضور در لیگ برتر را نداریم.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *