بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

میزبانیِ بد و اعلام نارضایتی تیم‌ها از آخرین مسابقه گزینشی

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۷:۵۳
بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بعد از برگزاری دو مرحله قبلی گزینشی المپیک در قالب مسابقات جهانی 2023 بلگراد و انتخابی قاره‌ای، میزبانی آخرین مسابقه کسب سهمیه به ترکیه داده شد که استانبول طی روزهای 20 تا 23 اردیبهشت ماه این پیکارها را برگزار کرد و در نهایت 54 کشتی‌گیر دیگر در سه بخش آزاد، فرنگی و زنان مجوز حضور در المپیک را به دست آوردند.

میزبانی ترکیه اما اعتراضات زیادی را به همراه داشت. بحث اول طولانی شدن بیش از حد رقابت‌ها بود. کشتی‌ها از ساعت 10 صبح آغاز شده و تا پاسی از شب و گاهاً تا 23:30 شب، بدون استراحت و یا نهایتاً نیم ساعت توقف کشتی‌ها در نوبت صبح و عصر برگزار می‌شد. دلیل آنهم عدم برنامه‌ریزی مناسب برای برگزاری کشتی روی هر سه تشک در زمان تمام رقابت‌ها بود تا با توجه به تعداد بالای شرکت‌کننده‌ها، مسابقات اینقدر طولانی نشود.

در بحث تغذیه و حمل‌ونقل نیز اعضای اتحادیه جهانی و تیم‌ها ناراضی بودند و در این زمینه هماهنگی مناسبی صورت نگرفته بود، به طوری که سرپرست تیم‌ها برای حضور در سالن و بازگشت به هتل، ناچار به استفاده از تاکسی بودند و جدای از هزینه، به دلیل تعداد زیاد میهمانان، معطلی زیادی در این بین ایجاد می‌شد.

تیم‌ها اعتراض خود را در مورد میزبانی ضعیف ترکیه به اتحادیه جهانی اعلام کردند. این مسابقات در حضور نناد لالوویچ رئیس UWW و اعضای مؤثر و بانفوذ اتحادیه جهانی از جمله مامیاشویلی، دولت تورلیخانوف، روزیف و… برگزار شد.

انتهای پیام/ 

دسته بندی ها : خبرگزاری تسنیم
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *