بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ژان کلر تودیبو: قرار بود جانشین پیکه شوم اما هرگز فرصتی جدی به من داده نشد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۶:۳۷

طرفداری | ژان کلر تودیبو، مدافع سابق بارسلونا روز امضای قرارداد با این تیم را زیباترین روز زندگی خود توصیف می کند.

ژان کلر تودیبو که اکنون هدف نقل و انتقالاتی تیم های مختلفی چون میلان، چلسی و منچستریونایتد است، در مصاحبه با Amazon Prime France، در مورد دوران حضور خود در بارسلونا صحبت کرد. او در سال 2019 از تولوز به بارسلونا پیوست و سه انتقال قرضی به شالکه، بنفیکا و نیس را تجربه کرد و در نهایت در فرانسه ماندنی شد. تودیبو در بارسلونا فقط 5 بار فرصت حضور در میدان را پیدا کرد و شانسی برای اثبات خود نداشت. تودیبو در مورد دوران حضور در بارسلونا گفت:

وقتی با بارسلونا قرارداد امضا کردم، آن زیباترین روز زندگی ام بود. به من گفته شد که قرار است جانشین پیکه باشم اما هرگز فرصتی جدی به من داده نشد. فقط پنج بازی انجام دادم و عملکرد خوبی داشتم اما چیزی به من نگفتند. در بارسلونا به جز آبیدال، هیچ فردی تمایل به صحبت با من نداشت. در بارسلونا چیزهای زیادی در تمرینات و با بازی در کنار بازیکنان بزرگ یاد گرفتم.

ژان کلر تودیبو در سال 2021 پس از یک سال حضور قرضی در نیس، با مبلغ 8.5 میلیون یورو به علاوه 7 میلیون یورو پاداش به صورت دائمی به این باشگاه فرانسوی منتقل شد. اکنون نیس برای فروش او مبلغ 40 میلیون یورو درخواست کرده است. گفتنی است بارسلونا از مبلغ فروش او درصدی سهم خواهد داشت.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *