بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

وقتی به فرهاد مجیدی گفتند سر تمرین نرود/ اگر نمی‌خواهید به استقلال بیایم، به هواداران رسما اعلام کنید!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۶:۲۹

فرهاد مجیدی در پاییز سال ۱۳۹۲ از فوتبال خداحافظی کرد و کفش‌هایش را آویخت اما خبرورزشی طی یک گزارش اختصاصی که ۲۴ اردیبهشت سال ۱۳۹۳ منتشر کرد، پیرامون بازگشت او به استقلال در سال ۱۳۹۱ اطلاعاتی ارائه کرد.

فرهاد در اواخر بهار سال ۹۱ پس از این‌که امیر قلعه‌نویی هدایت استقلال را دوباره بر عهده گرفت، ترجیح داد دیگر برای استقلال بازی نکرده و به طور کلی فوتبال بازی نکند اما اواسط پاییز همان سال شایعات فراوانی پیرامون بازگشت فرهاد مطرح شد و در نهایت هم این امر محقق گردید. خبرورزشی در گزارش خود نوشت که وقتی مجیدی دوباره می‌خواست با استقلال قرارداد ببندد یکی از مدیران آن زمان باشگاه با دوست نزدیک فرهاد تماس گرفت و به او گفت بهتر است سر تمرین استقلال نرود چون جو به ضرر اوست.

همچنین بحث‌هایی هم مطرح بود مبنی بر این‌که چند بازیکن آن زمان استقلال از رفتار مجیدی شاکی هستند و مدعی‌اند آن‌ها به خاطر ماجراهای فرهاد مورد انتقاد تماشاگران روی سکوها قرار گرفته بودند. این خبر به گوش مجیدی رسید و او در پاسخ به درخواست مدیر استقلال مدعی شد اگر استقلالی‌ها او را نمی‌خواهند قضیه را باید به همه به صورت رسمی بگویند تا هواداران استقلال در جریان قرار بگیرند ماجرا از چه قرار است!

مجیدی این حرف را زد و به دفتر علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل وقت استقلال رفت اما خیلی زود همه چیز عوض شد و ورق برگشت. فرهاد حتی در این مورد با علی کفاشیان رئیس آن زمان فدراسیون نیز صحبت کرد و او هم به مجیدی گفت بهتر است به استقلال برگردد.

ممنوعیت فرهاد مجیدی برای رفتن سر تمرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *