بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

روشن:استقلال قهرمان می‌شود اگر…

منبع : خبرانلاین
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۷:۰۵

ایمان گودرزی؛ پرسپولیس بازی هفته 27 خودش مقابل هوادار را برد و حالا استقلال برای باز پسگیری صدر یک راه دارد؛ بردن فولاد! شاگردان نکونام باید دوشنبه در بازی حساس خود با فولادی روبرو شود که حتی احتمال سقوط دارد و شاگردان ویسی به هیچ وجه نمی خواهند در آزادی امتیاز از دست بدهند. به بهانه این بازی حساس و همچنین برد رقیب همشهری به سراغ حسن روشن پیشکسوت آبی ها رفتیم و با او همکلام شدیم که در ادامه متن کامل مصاحبه را می خوانیم؛

*پرسپولیس برد و حالا استقلال برای بازپسگیری صدر فولاد را شکست دهد، این بازی را چطور ارزیابی می کنید؟

قطعا بازی سختی خواهد بود، برد پرسپولیس فشار و استرس را برای بازیکنان استقلال بیشتر خواهد کرد. تیم ها وقتی مقابل استقلال قرار می گیرند معمولا از انگیزه بالایی برخوردار هستند و فولاد به دنبال این است که خودش را از منطقه سقوط نجات دهد.

پس بازی سختی را پیش بینی می کنید؟

بله قطعا، همه تیم های باقیمانده تا هفته آخر می توانند برای استقلال دردسر ساز شوند مخصوصا تیم هایی که به دنبال کسب سهمیه و یا ماندن در لیگ هستند. 4 بازی آینده به خصوص بازی با نساجی هرکدام حکم یک فینال را دارند. فولاد تیمی است که نکونام قبلا آنجا بوده است، هم جواد روی آنها شناخت دارد و هم آنها می خواهند جلوی نکونام کم نیاورند، بنابراین بازی با فولاد حساس است.

*در مورد تغییرات مدیریتی استقلال نظرتان چیست؟

با عوض شدن مالکان باشگاه استقلال مشخص بود که تیم هم باید زیر و رو شود که اولین ترکش به علی خطیر خورد. به هرحال تصمیم گیرنده مالکان استقلال هستند اما امیدوارم روند به گونه ای باشد که هیئت مدیره و مدیر جدید را انتخاب کرده و کمیته فنی را روی کار بیاورند تا انتخاب ها بر اساس رفاقت نباشد و همه چیز اصولی پیش برود.

*شانس کدام تیم را برای قهرمانی این فصل بیشتر می دانید؟
وقتی استقلال مقابل تراکتور مساوی کرد، پرسپولیس می توانست با برد سپاهان در کورس قهرمانی خود را جلو بیندازد اما همان جا با از دست دادن این فرصت قهرمانی را از دست داد . پرسپولیس تیم بسیار خوبی بوده و از نظر بازی حتی از استقلال هم بهتر است. استقلال بازی ها را با زحمت می برد اما در نهایت استقلال قهرمان است، هرچند فوتبال نامرد بوده و امیدوارم اتفاق غیرمنتظره ای در این 4 بازی آینده رخ ندهد. رقابت تنگاتنگ استقلال و پرسپولیس در کورس قهرمانی، لیگ امسال را قشنگ تر کرده است. تیم هایی مثل فولاد و سپاهان هم سابقه قهرمانی داشته اند اما اتفاقی نیفتاده است. همیشه این دو تیم باید اول و دوم باشند تا لیگ جذاب تر شود.

257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *