بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رالف رانگنیک گزینه اصلی جانشینی توماس توخل در بایرن مونیخ

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۹:۵۸

طرفداری | پس از تمدید قرارداد یولیان ناگلزمان با تیم ملی آلمان، حال رالف رانگنیک گزینه اصلی هدایت بایرن مونیخ است.

به گزارش مانوئل بونکه و فیلیپ کسلر، پس از مشخص شدن جدایی توماس توخل از بایرن مونیخ در پایان فصل جاری، ابتدا یولیان ناگلزمان گزینه اصلی جانشینی این سرمربی بود. اما با توجه به تمدید قرارداد ناگلزمان با تیم ملی آلمان، بایرن مونیخ به سراغ گزینه بعدی خود رفته و حال رالف رانگنیک گزینه اصلی هدایت باواریایی هاست. در صورتی که این سرمربی به بایرن مونیخ پاسخ مثبت دهد، پس از گذراندن مسابقات یورو با تیم ملی اتریش، برای شروع کار خود به مونیخ خواهد رفت. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، حضور رالف رانگنیک روی نیمکت بایرن مونیخ در فصل آینده، در طول همین هفته نهایی می شود.

رالف رانگنیک مایل است با بایرن مونیخ صحبت کند. چند هفته پیش جلسه ای بین او، ابرل و فرویند تشکیل شد، در نتیجه بایرن مونیخ و رانگنیک مدتی است که با هم در تماس و در حال مذاکره هستند. بیانیه اخیر رالف رانگنیک مبنی بر این که پس از یورو نیز به کار خود در تیم ملی اتریش ادامه خواهد داد، ارزشی ندارد و در حقیقت این مسئله برای او قطعی نیست. رانگنیک و کریستوف فرویند از زمان حضور در سالزبورگ رابطه بسیار خوبی با هم دارند و این مسئله می تواند به سود بایرن مونیخ تمام شود.

در صورتی که پاسخ نهایی رالف رانگنیک منفی باشد، روبرتو دزربی گزینه بعدی مکس ابرل و بایرن مونیخ است. هر چند، بند فسخ قرارداد 14 میلیون یورویی این سرمربی برای بایرن مونیخ بالا است. علاوه بر این، دزربی کادر فنی بزرگ و هشت نفره ای همراه خود به بایرن مونیخ خواهد آورد که این نیز هزینه زیادی برای بایرن مونیخ در پی خواهد داشت.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *