بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پورعلی‌گنجی به پیشنهاد تیم پولدار شهرستانی پاسخ منفی داد!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۷:۰۱

پرسپولیس این روزها در حالی در لیگ برتر، یکی پس از دیگری حریفان خود را شکست می‌دهد و پشت سر می‌گذارد که قرارداد ۸ بازیکن این تیم در پایان فصل به اتمام خواهد رسید.

یکی از این بازیکنان مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع ملی‌پوش و مصدوم سرخ‌هاست. ستاره ای که فصل گذشته کمک کرد پرسپولیس و یحیی گل محمدی ۳ جام قهرمانی کسب کنند.

مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم ملی ایران در جریان دیدار مقابل قطر و در دقیقه ۵۳ به دلیل برخورد شدید با بازیکن حریف دچار مصدومیت سخت شد و زمین بازی را ترک کرد و حالا اعلام شده که این مدافع ملی‌پوش جام ملت‌های آسیا را از دست داد.

بررسی میزان مصدومیت پورعلی‌گنجی نشان داد آسیب‌دیدگی این بازیکن از ناحیه رباط صلیبی است و رباط او پاره شده است. مدافع تأثیرگذار و کم اشتباه پرسپولیس به دلیل پارگی رباط صلیبی ناچار به عمل جراحی شد و لیگ بیست و سوم را از دست داد.

با این وجود خبردار شدیم یک تیم پولدار شهرستانی از همین حالا به مرتضی پورعلی‌گنجی پیشنهاد داده است که دو برابر پرسپولیس پول بگیرد و فصل آینده را در این تیم توپ بزند. مدافع ملی‌پوش پرسپولیس به دلیل علاقه به تیم فعلی اش و البته اینکه به تازگی ازدواج کرده، علاقه‌ای به دور شدن از تهران ندارد و به همین دلیل به پیشنهاد تیم پولدار شهرستانی پاسخ منفی داده است.

گفته می‌شود تیم مورد نظر برای فصل آینده برنامه‌های وسیعی داشته و قصد دارد ستاره‌های فوتبال ایران را با مبالغ وسوسه‌انگیز و کلان جذب کند. پورعلی‌گنجی ستاره مصدوم پرسپولیسی‌ها که مدت‌هاست از میادین به دور است، از لیست این تیم برای نیم فصل دوم خارج شده و امکان همراهی پرسپولیس را ندارد. قرارداد پورعلی‌گنجی هنوز تمدید نشده است. نکته جالب اینکه هفته گذشته رضا درویش اعلام کرد که قرارداد پورعلی‌گنجی تمدید خواهد شد اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

اسفند ماه سال گذشته خبری در خصوص عدم تمدید قرارداد این بازیکن منتشر شد و عده ای عنوان کردند مرتضی قصد تمدید قراردادش را با پرسپولیس در حال حاضر ندارد و تا زمانی که مطالباتش را نگیرد مذاکره نمی‌کند. موضوعی که به نظر شایعه می‌رسید و خود پورعلی‌گنجی به آن واکنش نشان داد.

پورعلی‌گنجی در خصوص شایعه به وجود آمده در مورد عدم تمدید قراردادش با پرسپولیس به گفتن یک جمله بسنده کرد. او در استوری که در صفحه شخصی اش با لباس پرسپولیس منتشر کرد نوشت: «پرسپولیس تیم قلبی منه».

این جمله نشان دهمنده علاقه قلبی و چراغ سبز مدافع ملی‌پوش پرسپولیس برای تمدید قرارداد بود و برهمین اساس نیز به پیشنهاد وسوسه انگیز تیم پولدار شهرستانی برای عقد قرارداد فصل آینده پاسخ منفی داد تا ببیند رضا درویش و باشگاه چه تصمیمی‌در این خصوص می‌گیرند؟!

بیشتر بخوانید: بازیکن ملی‌پوش به دنبال هوایی کردن ستاره‌های پرسپولیس!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *