بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پوچتینو: مشکل چلسی در هشت ماه گذشته تاکتیکی نبوده است

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۳:۰۱

طرفداری | با شکست در نیمه نهایی اف ای کاپ، دست چلسی از کسب جام کوتاه ماند. 

چلسی در نیمه‌نهایی جام حذفی با تک گل دقیقه 84 برناردو سیلوا شکست دردناکی را مقابل منچسترسیتی متحمل شد. آبی‌ها برای بخش عمده بازی تیم بهتر زمین بودند و فرصت‌های مهم گلزنی را نیز در اختیار داشتند. با این حال، بازیکنانی مثل نیکولاس جکسون مانند هفته‌های گذشته شب بدی را رقم زدند تا کار چلسی در جام‌های داخلی به پایان برسد. مائوریسیو پوچتینو در اولین واکنش به بازی گفته است:

در فوتبال، مهمترین چیز این است که در زدن ضربات آخر موثر باشیم و گل دریافت نکنیم. امروز خوب رقابت کردیم. نمی‌توانم بگویم که تیم برتر میدان بودیم، زیرا سنجش دقیق آن دشوار است. مهمترین چیز این است که رقابت کردیم. باید نکات مثبت بازی را برداشت کنیم. این گروه به چنین تجربیاتی از طریق انجام بازی ها نیاز دارد. باید با تمرکز بر زمینه هایی که نیاز به پیشرفت دارند، ساختار مورد نظر خود را بنا نهیم، فصل را به بهترین نحو به پایان برسانیم و در ادامه به بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه ارتقای عملکرد در فصل آینده بپردازیم. بازیکنان و کادرفنی چلسی به خطای هند جک گریلیش معترض بودند. بحث و جدل کنار زمین برای چه بود؟ 

شاید دید شما از جایگاه تماشاگران دقیق‌تر از من بوده باشد. از روی خط کنار زمین به وضوح تشخیص صحنه خطا دشوار بود. با داور مسابقه به دلیل اعتراض دستیارم و کادر فنی مبنی بر پنالتی بودن صحنه، صحبت کردم. تنها خواسته من بازبینی صحنه پنالتی از طریق تصاویر تلویزیونی بود. پس از مشاهده تصاویر، داور سر تکان داد یعنی صحبتی نیست و موضوع را خاتمه داد. با این حال، باید از این ماجرا عبور کنیم. چرا چلسی شکست خورد؟ 

مشکل تیم ما از نظر تاکتیکی نیست. عملکرد ضعیف امروز و هشت ماه گذشته، نشان دهنده عدم تسلط بر مدیریت شرایط است. برای ارتقای عملکرد به عنوان یک تیم، نیازمند زمان هستیم. با شکست امروز، سه شنبه به مصاف آرسنالی می‌روید که در کورس قهرمانی حاضر است. نظرتان چیست؟ 

در ادامه برنامه، روز سه شنبه با تیمی قدرتمند به نام آرسنال روبرو خواهیم شد. لازم است که با آمادگی کامل به میدان برویم. با این حال، همانند بازی با منچسترسیتی، فرصت کافی برای ریکاوری و کسب آمادگی روحی تا روز سه شنبه وجود ندارد. از روند پیشرفت تیم رضایت دارم. کول پالمر امشب کمی نسبت به گذشته شادابی کمتری داشت. علت چه بود؟ 

پالمر از نظر جسمانی خسته است. با این حال، به نظر نم‌ رسد که مصدوم شده باشد. فردا وضعیت او را به طور دقیق‌تر بررسی خواهیم کرد. امیدوارم که خستگی تنها دلیل کسالت او باشد.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *