بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کلوب| خطری که از بیخ گوش استقلال گذشت

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۲:۴۹

شاید در نگاه اول که بازی تا دقیقه ۸۰ ادامه داشت کمتر هواداری فکر می‌کرد که استقلالی‌ها در ده دقیقه پایانی اسیر حملات و موقعیت‌های تیم شمس آذر شده و روی همین حملات دو بار دروازه خود را باز شده ببینند و حتی تا آستانه تساوی و از دست دادن یک برد شیرین و ۳ امتیاز حیاتی پیش بروند  اما به خیر گذشت.

استقلالی‌ها که در برد شیرین و پر گل خود تا دقایق پایانی بازی غرق شده بودند، هرگز تصور این را نمی‌کردند که از حریف خود در کمتر از چند دقیقه روی دو صحنه و موقعیت دو گل دریافت کنند اما انگاری باید باور می‌کردند که بازی تا سوت پایان داور ادامه دارد و باید حواس خود را جمع کنند.

استقلالی‌ها که از بازی رفت تیم زخم خورده بودند خوب می‌دانستند که تیم شمس آذر تا دقیقه پایانی  زهر دار است و می‌تواند خطرناک باشد که این چنین هم شد ولی حواس آبی‌ها دوباره پرت شد.

استقلالی‌ها که خوب می‌دانند از دست دادن صدر در هفته‌های پایانی چقدر می‌تواند برایشان سخت و غیرقابل جبران باشد کار را در همان نیمه اول با تک گل مهرداد محمدی تمام کردند و همان تک گل اضافه باعث شد تا حتی تساوی دو بر دو نیمه دوم هم نتواند خدشه‌ای بزرگ بر برد آنها وارد کند و به معنای واقعی خطری که از بیخ گوش آبی‌ها به سلامت عبور کرد تا همچنان صدرنشینی آنها ادامه دار باشد و جایگاه شان را به هیچ تیم دیگری تقدیم نکنند.

محمود فخرالحاج| باشگاه خبرنگاران آزاد

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *