بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

عصبانیت پارتنر مجری زن مشهور CBS از شوخی بی‌مزه جیمی کرگر: او خط قرمزها را رد کرد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۱:۰۱

طرفداری | کیت عبدو مجری ورزشی سی‌بی‌اس به خاطر شوخی جیمی کرگر در مورد رابطه او با مالیک اسکات، بوکسور حرفه‌ای سابق ایالات متحده، اذعان کرد که “آزار دیده است.

به گزارش GOAL، هنگامی که کرگر در جریان گزارش سی‌بی‌اس از بازی آرسنال و پورتو در لیگ قهرمانان اروپا در ماه مارس، طعنه‌ای نامناسب و ناخوشایند به همکار مجری خود زد، واکنش‌های تندی در رسانه‌های اجتماعی به این اتفاق رخ داد. عبدو شب بعد در برنامه‌ای زنده به این موضوع پرداخت و آن را حل و فصل کرد، اما بعداً اذعان کرد که این اتفاق بر او تأثیر گذاشته است.

شوخی جیمی کرگر با مجری مشهور CBS

کرگر در حین گزارش بازی آرسنال و پورتو، در مورد عبدو که در کنار او نشسته بود، گفت:

کیت، تو طرفدار سرسخت دو تیمی هستی که در این بازی حضور دارند. این نشان‌دهنده وفاداری تو به هر دو طرف است!

این اظهار نظر با سکوت سنگین و چهره‌های ناخوشایند عبدو و سایر مفسران حاضر در استودیو مواجه شد.

واکنش‌ها به شوخی جیمی کرگر با کیت عبدو

بسیاری از بینندگان این اظهار نظر را توهین‌آمیز و نامناسب تلقی کرده و در شبکه‌های اجتماعی به شدت از کرگر انتقاد کردند. عبدو در پخش زنده شب بعد به این موضوع اشاره کرد و گفت که از این اظهار نظر کاراگر “کمی آزرده خاطر شده است.

مالیک اسکات، پارتنر عبدو که یک بوکسور حرفه‌ای است نیز به این موضوع واکنش نشان داد و در مصاحبه‌ای با لحنی تند گفت که کرگر از خط قرمزها عبور کرده است:

اینکه کیت کمی از این موضوع آزرده شده بود، چیزی بود که واقعاً به من برخورد. اگر کیت ناراحت شود، این موضوع واقعاً برای من مهم است و با او تماس می‌گیرم و اگر به تماس من پاسخ ندهد، به صورت فیزیکی با او برخورد می‌کنم.

با این حال، عبدو در مصاحبه با iFLTV همه چیز را روشن کرد و تأکید کرد که “مالیک نمی‌خواهد با جیمی بجنگد.”

کیت عبدو، مجری زن مشهور سی‌بی‌اس در ادامه می‌گوید:

آن حرفی که جیمی گفت فقط یک جمله کوتاه بود، قرار بود بامزه باشد، گاهی اوقات این جور شوخی‌ها می‌گیرد گاهی اوقات هم نه و بی‌مزه می‌شود.

مالیک اسکات (سمت چپ) در کنار کیت عبدو و تیری آنری

 او در مصاحبه با iFLTV ادامه داد:

کرگر تا حدی از مسیر شوخی خارج شد و خب من کمی ناراحت شدم و آزار دیدم، اما این دیگر اتفاقی است که افتاده است. باید به کارمان ادامه می‌دهیم. در موردش صحبت کردیم، همه چیز خوب است، چیز خاصی برای صحبت کردن وجود ندارد.

ممکن است شوخی بی‌مزه کرگر به طور قابل‌درکی به عبدو صدمه زده باشد، اما به نظر می‌رسد که این موضوع لاقل تا به اینجا حل شده است و این دو نفر در طول گزارش‌های خوب سی‌بی‌اس در لیگ قهرمانان اروپا همچنان با هم شوخی می‌کنند و کنار می‌آیند. آنها پس از تماشای عبور مادرید از سد منچسترسیتی در چهارشنبه شب، بدون شک منتظر رویارویی نیمه‌نهایی رئال مادرید با بایرن مونیخ در 30 آوریل خواهند بود.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *