بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اکیپ خبر داد؛ زیدان منچستریونایتد را به بایرن مونیخ ترجیح می‌دهد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۹:۰۱

طرفداری | با وجود مخالفت با ایده انتقال به لیگ برتر، با ورود گروه اینئوس به منچستریونایتد، ممکن است دیدگاه زین الدین زیدان تغییر کند. 

به گزارش لوییک تانزی اکیپ؛ انتقال زین الدین زیدان به بایرن مونیخ پیش از آن که طرفین به توافق برسند نیز ایده بسیار دشواری توصیف شده است. علت این موضوع به میل و اراده سرمربی فرانسوی بستگی دارد: او برای انتقال به آلیانتس آرنا مردد است و ترجیح می‌دهد راهی منچستریونایتد شود. با وجود این که طرفین در گام اول برای توافق نزدیک بودند، زیدان نسبت به همکاری با بایرن مونیخ دچار تردید شد. از نگاه او، باواریایی‌ها انتظار دارند سرمربی آینده باشگاه به سرعت تیم را به مسیر قهرمانی بازگرداند، اتفاقی که با رویکرد وی همخوانی ندارد. زندگی در باواریا و همچنین صحبت به زبان آلمانی، دیگر عواملی هستند که باعث شده است قهرمان سه دوره متوالی لیگ قهرمانان اروپا چشم‌انداز همکاری با غول بوندسلیگا را کنار بگذارد. 

به جای بایرن مونیخ، زیدان الدین زیدان وضعیت منچستریونایتد را دنبال می‌کند. ژان کلود بلان، مدیر گروه اینئوس نسبت به ایده رهبری منچستریونایتد جدید توسط هموطن فرانسوی‌اش علاقه دارد. زیدان زبان انگلیسی را نیز به خوبی صحبت نمی‌کند اما نسبت به آلمانی، درک بهتری نسبت به آن دارد. بایرن مونیخ نیز که از تمدید قرارداد یولیان ناگلزمان با تیم ملی آلمان غافلگیر شده است، می‌تواند تا ورود ژابی آلونسو به سراغ همکاری کوتاه‌مدت با رالف رانگنیک برود.

گفتنی است تا لحظه نگارش این مطلب، رسانه‌های نزدیک به منچستریونایتد واکنشی به گزارش خبرنگار معتبر اکیپ نشان نداده‌اند. با توجه به ناکامی احتمالی لیگ برتر انگلیس در کسب سهمیه پنجم، تیم تحت هدایت اریک تن هاخ شانس کمی برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا دارد. موضوعی که ممکن است در انتقال احتمالی زیدان تاثیرگذار باشد. 

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *