بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رونمایی از تاریخ بازگشت بارسلونا به نیوکمپ جدید

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۲:۱۳

طرفداری | باشگاه بارسلونا در حال برنامه ریزی برای بازگشت به نیوکمپ است، زمانی که فاز تعمیرات به آنها اجازه دهد تا هواداران دوباره به معبد بارسا بازگردند. کارها با سرعت خوبی در حال پیشرفت هستند و خوان لاپورتا در چندین نوبت به طور علنی اعلام کرده است که در صورت عدم وجود مشکلات غیرمنتظره در طول سال 2024، اعضای باشگاه و هواداران کاتالان ها قادر خواهند بود به خانه خود بازگردند.

 بر همین اساس، همانطور که منابع موثق به موندو دپورتیوو اطلاع داده اند، در حال حاضر یک تاریخ مشخص در تقویم هیئت مدیره بارسا برای بازگشایی اسپوتیفای نیوکمپ وجود دارد: یکشنبه، 15 دسامبر (۲۵ آذر).

هیئت مدیره بارسلونا در ابتدا قصد داشتند بازگشت به نیوکمپ را با تاریخ 125 سالگرد تأسیس باشگاه، یعنی 29 نوامبر که جمعه است، همزمان کنند. با این حال، در نهایت تصمیم گرفته شد که عجله ای در کار نباشد و طبق برنامه قرار است از لیگ درخواست شود که اولین بازی در نیوکمپ جدید در تاریخ 15 دسامبر برگزار شود. این بازی یکی از آخرین بازی های قبل از تعطیلات کریسمس خواهد بود. پیش بینی می شود 60 درصد از کل ظرفیت قابل استفاده باشد؛ نیوکمپ جدید ۱۰۵ هزار نفر ظرفیت خواهد داشت و بارسا می خواهد در این فاز ابتدایی از ۶۳ هزار صندلی استفاده کند و در ادامه به این عدد اضافه کند.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *